Gå til hovedindhold

NO NAME brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland

NO NAMEUPS – tilbehørEAN: 4007123075522
Pris fra 413,06 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 485,94 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413.06 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland
413,06 kr
Til butik
brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: 1153650
EAN: 4007123075522
Varenr.: 1368653
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 Strømfordelingsenhed 6-stik Grå 2m
702 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
brennenstuhl BKV 2/4 T forgreningskasse IP44 - 6 udtag, CEE 5-polet, 2 m kabel
-1%879 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
brennenstuhl BKV 2/4 T forgreningskasse IP44 - 6 udtag, CEE 5-polet, 2 m kabel billede

Produktinformation

Robust forlængerledning til byggeplads og værkstedbrennenstuhl BKV 2/4 T er en solid forgreningskasse IP44 til sikker fordeling af strøm. Enheden leverer i alt 6 udtag og er udstyret med et 2 m kabel, så du nemt kan etablere midlertidig strøm på værkstedet, i garagen eller på byggepladsen. Det praktiske håndtag gør den let at flytte rundt efter behov.Praktisk strømfordeler med CEE 5-polet indgangStrømfordeleren har CEE 5-polet indgang og er designet som en basal PDU til enkel og stabil strømfordeling. Farvekodede dæksler over udtagene hjælper med overblik i hverdagen, og det robuste kabinet i grå med røde og blå dæksler er skabt til krævende miljøer.Kabel-længde: 2 mAntal udtag: 6Indgang: CEE 5-poletNominel indgangsspænding: 400 VMaks. strøm: 16 AType: Basis PDU/strømfordelerFarve: Grå, rød, blå, sortBeskyttelse: IP44...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Forlængerledninger
Vægt: 1.19g
EAN: 4007123075522
Varenr.: 2150274
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
brennenstuhl BKV 2/4 T forgreningskasse IP44 - 6 udtag, CEE 5-polet, 2 m kabel
-1%899 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK413,06 kr452,06 krKøb
2CompuMail DK702 kr702 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland

PriceData har fulgt prisen på brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland i 179 dage. Laveste pris i perioden er 413,06 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 413,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for brennenstuhl BKV 2/4 T IP44 - Strømfordelingsenhed - output-stikforbindelser: 6 - 2 m ledning - Tyskland de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026413,06 kr28,57 kr (6%)
15. maj 2026441,63 kr1,05 kr (0%)
2. maj 2026440,58 kr176,42 kr (29%)
30. apr. 2026617 kr66,29 kr (12%)
23. apr. 2026550,71 kr
11. apr. 2026549,73 kr41,68 kr (8%)
1. apr. 2026508,05 kr1,35 kr (0%)
30. mar. 2026509,4 kr1,35 kr (0%)
25. mar. 2026508,05 kr
24. mar. 2026508,74 kr30,92 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret