Gå til hovedindhold

NO NAME Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid

NO NAMEStikdåserEAN: 4007123650439
Pris fra 330 krtil 994 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 664 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
brennenstuhl Premium-Alu-Line Technics Stikdåse 12-stik Sort Sølv 3m
330 kr
Til butik
brennenstuhl Premium-Alu-Line Technics Stikdåse 12-stik Sort Sølv 3m billede

Produktinformation

brennenstuhl Premium-Alu-Line Technics - Stikdåse - output-stikforbindelser: 12 - 3 m ledning - sort, sølv

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1391000912
EAN: 4007123650439
Varenr.: 992836272
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brennenstuhl forlængerledning 3 m - 12 udtag, indendørs, alu/sort
489 kr
Til butik
Brennenstuhl forlængerledning 3 m - 12 udtag, indendørs, alu/sort billede

Produktinformation

Forlængerledning med 12 udtag til kontor og værkstedFå styr på strømmen ét sted med denne robuste Brennenstuhl forlængerledning. Med 12 schuko-udtag fordelt på to rækker og individuelle tænd/sluk-knapper med indikatorlys kan du nemt slukke og tænde grupper af enheder. Den 3 m lange sorte kabel giver fleksibel placering i hjem og på kontor.Solid kvalitet til indendørs brugStrømskinnen har et hus i aluminium, som giver en solid og pæn løsning, når mange apparater skal tilsluttes indendørs. Designet i sort og hvid passer diskret ind i de fleste miljøer.Anvendelse: IndendørsAntal udtag: 12Kabel længde: 3 mFarve: Sort/hvidHusmateriale: AluminiumDybde: 44,5 cmKabel farve: SortTænd/sluk-knap: Ja, med indikatorlys...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Forlængerledninger
Vægt: 1.19g
EAN: 4007123650439
Varenr.: 2150166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brennenstuhl forlængerledning 3 m - 12 udtag, indendørs, alu/sort
509 kr
Til butik
Brennenstuhl forlængerledning 3 m - 12 udtag, indendørs, alu/sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Forlængerledninger
Vægt: 1.19g
EAN: 4007123650439
Varenr.: 2150166
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid
994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK330 kr330 krKøb
2Boligcenter DK489 kr489 krKøb
3Vivas DK509 kr588 krKøb
4Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid i 166 dage. Laveste pris i perioden er 330 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 65% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Brennenstuhl 1391000912 Stikdåse 3 M 12 Ac Stikkontakt(er) Indendørs Sort, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026330 kr2 kr (1%)
29. maj 2026332 kr2 kr (1%)
14. maj 2026330 kr2 kr (1%)
12. maj 2026332 kr51 kr (13%)
11. maj 2026383 kr4 kr (1%)
9. maj 2026387 kr4 kr (1%)
8. maj 2026391 kr4 kr (1%)
7. maj 2026395 kr94 kr (19%)
6. maj 2026489 kr442 kr (47%)
5. maj 2026931 kr63 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret