Gå til hovedindhold

Sony BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs

SonyHøjttalereEAN: 4548736165694
Pris fra 2.547 krtil 3.738 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.191 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2547 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 Bagkanalhøjttalere Sort
2.547 kr
Til butik
BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 Bagkanalhøjttalere Sort billede

Produktinformation

BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 watt (Total) - 2-vejs

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: SARS8.CEJ
EAN: 4548736165694
Varenr.: 1003318971
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs
2.749 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony BRAVIA Theatre Rear 8 højttalere
-24%2.864,99 kr
Før 3.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sony BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 bagkanalhøjttalere - Sort
-9%2.999 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 bagkanalhøjttalere - Sort
-9%3.019 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Bravia Theatre Rear 8 - Trådløse Baghøjttalere Sort
3.738 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.547 kr2.547 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.749 kr2.749 krKøb
3Komplett DK2.864,99 kr2.864,99 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.418 krKøb
6Dustin DK3.738 kr3.824,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs

PriceData har fulgt prisen på BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs i 145 dage. Laveste pris i perioden er 2.547 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.738 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.883 kr.

Den nuværende pris på 2.547 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for BRAVIA Theatre Rear 8 SA-RS8 - Bagkanalhøjttalere - til hjemmebiograf - trådløs - Wi-Fi 6, Bluetooth - App-kontrolleret - 100 Watt (Total) - 2-vejs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.547 kr52 kr (2%)
23. maj 20262.599 kr54 kr (2%)
19. maj 20262.653 kr53 kr (2%)
12. maj 20262.600 kr218 kr (8%)
6. maj 20262.818 kr23 kr (1%)
21. mar. 20262.795 kr943 kr (25%)
15. feb. 20263.738 kr925 kr (33%)
13. feb. 20262.813 kr25 kr (1%)
11. feb. 20262.838 kr54 kr (2%)
8. feb. 20262.784 kr29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret