Gå til hovedindhold

Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent

BraunTekstilerEAN: 8021098270757
Pris fra 497 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 412 kr 18. maj

Sammenlign priser på Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent
497 kr
Til butik
Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent billede

Produktinformation

Braun TexStyle 5 SI 5037 VI - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: FreeGlide 3D SuperCeramic - 2700 W - violet

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: SI5037VI
EAN: 8021098270757
Varenr.: 998782050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun SI 5037 VI TexStyle 5
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Dampstrygejern TexStyle 5 SI 5037 VI
557 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Ångstrykjärn SI5037VL TexStyle 5
-27%629 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dampstrygejern SI5037VL TexStyle 5
-14%749 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK497 kr497 krKøb
2CS MEGASTORE DK549 kr588 krKøb
3Proshop DK557 kr596 krKøb
4Teknikproffset DK629 kr688 krKøb
5Estore DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent

PriceData har fulgt prisen på Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent i 171 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 497 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Braun TexStyle 5 SI 5037 VI Dampstrygejern 2700W Lilla Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026497 kr7 kr (1%)
22. maj 2026490 kr29 kr (6%)
21. maj 2026519 kr107 kr (26%)
18. maj 2026412 kr8 kr (2%)
11. maj 2026420 kr9 kr (2%)
4. maj 2026429 kr9 kr (2%)
26. apr. 2026438 kr11 kr (2%)
18. apr. 2026449 kr69 kr (13%)
17. apr. 2026518 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026522 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret