Gå til hovedindhold

Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid

BraunHårfjerningEAN: 7500435225274
Pris fra 1.462 krtil 1.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.147 kr 7. maj

Sammenlign priser på Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1462 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun SES9-360 Silk-épil 9 Flex Epilator Rose, Hvid
1.462 kr
Til butik
Braun SES9-360 Silk-épil 9 Flex Epilator Rose, Hvid billede

Produktinformation

Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 3D. Produktfarve: Rose, Hvid, Antal pincetter: 40 pincetter, Pincetteknologi: MicroGrip. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 225274
EAN: 7500435225274
Varenr.: 1002523613
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 3D 40 pincetter Pink, Hvid
1.569 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid
1.599 kr
Til butik
Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved epilator til våd & tør hårfjerningFå glatte resultater derhjemme med Braun Silk-épil 9 Flex 9-360. Den fleksible 3D-epileringsenhed med 40 MicroGrip-pincetter fjerner selv kort hår ned til 0,5 mm og er skånsom takket være massagefunktion og glide-ringe. Brug den i badet eller på tør hud - valget er dit.Alsidigt sæt til krops- og ansigtsplejeSættet rummer alt til effektiv hårfjerning: epilator med flydende hoved, trimmer, shaver-hoved med beskyttelseskam, præcisionstrimmer, ansigtshoved, massagebørste, rensebørste, opbevaringspose og oplader. To hastigheder gør det let at tilpasse behandlingen.Brugervenlig og trådløsDen genopladelige Li‑Ion-batteridrevne enhed giver op til 50 minutters driftstid. Let og slank (179 g) - perfekt til både hverdag og rejse.Teknologi: MicroGrip-pincetterAntal pincetter: 40Hastigheder: 2Våd & tør: JaVelegnet til kort hår: Ja, ned til 0,5 mmShaverfunktion: Ja, med aftageligt hovedFlydende hoved: JaTrimmer: Ja, inkl. præcisionstrimmerStrømkilde: Genopladeligt Li‑Ion batteriDriftstid: 50 minIndgangsspænding: 100 – 240 V, 50–60 HzMål: L 16,3 cm × B 6,5 cm × D 4,5 cmVægt: 0,179 kgMedfølger: Rensebørste, ansigtshoved, ansigtstrimmer, massagebørste, glide-ringe, opbevaringspose, beskyttelsesskjold, oplader...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Hårfjerningsprodukter
Vægt: 0.8g
EAN: 7500435225274
Varenr.: 2127072
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.462 kr1.462 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.569 kr1.569 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid

PriceData har fulgt prisen på Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.147 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.393 kr.

Den nuværende pris på 1.462 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Braun Silk-épil 9 Flex 9-360 epilator - 3D hoved, 40 pincetter, rosa/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.462 kr25 kr (2%)
29. maj 20261.487 kr127 kr (9%)
28. maj 20261.360 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.368 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.369 kr18 kr (1%)
24. maj 20261.351 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.346 kr22 kr (2%)
22. maj 20261.368 kr13 kr (1%)
20. maj 20261.355 kr26 kr (2%)
18. maj 20261.329 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret