Gå til hovedindhold

Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv

BraunBarbering og personlig plejeEAN: 8700216555562
Pris fra 365 krtil 719 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 354 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 12. maj

Sammenlign priser på Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun 96M Barberhoved til Series 9 PRO+
365 kr
Til butik
Braun 96M Barberhoved til Series 9 PRO+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tilbehør til barbermaskiner
Farve: 3
Artikel nr.: 555562
EAN: 8700216555562
Varenr.: 24542578
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BRAUN 96M KeyPart barberhoved
366 kr
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Braun Series 9 Pro+ Original Barberhoved 96M
369 kr
Til butik
Braun Series 9 Pro+ Original Barberhoved 96M billede

Produktinformation

Forny din Braun Series 9 eller Series 9 Pro+ barbermaskine med 96M barberhovedet. De 5+1 ultrapræcise skæreelementer giver en tæt og skånsom barbering, og udskiftningen sker nemt med et enkelt klik. Perfekt til dig, der vil bevare maksimal ydeevne og komf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Barbermaskiner
EAN: 8700216555562
Varenr.: 1275
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BRAUN 96M KeyPart barberhoved
479 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv
516 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Braun Shaver Head 94M
-15%661 kr
Før 778 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 9 Pro+ 96M barberhoved
-1%679 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Tilbehør Series 9 Pro+ 96M
679 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Series 9 PRO+ ORIGINALT Reservehoved 96M
679 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 9 Pro+ 96M barberhoved
-1%699 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rakhuvud 96M
-13%719 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
2CompuMail DK366 kr366 krKøb
3Dealicious Danmark369 kr369 krKøb
4Ultrashop479 kr479 krKøb
5Teknikproffset DK516 kr565 krKøb
6Cocopanda DK661 kr661 krKøb
7Boligcenter DK679 kr679 krKøb
8Proshop DK679 kr718 krKøb
9Komplett DK679 kr679 krKøb
10Vivas DK699 kr778 krKøb
11Estore DK719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv i 177 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine - ORIGINAL udskiftningshoved, 96M - Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026365 kr3 kr (1%)
29. maj 2026362 kr3 kr (1%)
27. maj 2026365 kr3 kr (1%)
25. maj 2026362 kr3 kr (1%)
22. maj 2026365 kr3 kr (1%)
21. maj 2026362 kr3 kr (1%)
20. maj 2026365 kr3 kr (1%)
19. maj 2026362 kr3 kr (1%)
17. maj 2026359 kr2 kr (1%)
15. maj 2026357 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret