Gå til hovedindhold

Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t

BraunHjem og haveEAN: 8700216646130
Pris fra 596 krtil 999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 403 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 526 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 596 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 5 52-B1000s Barbermaskine Sort Blå
596 kr
Til butik
Braun Series 5 52-B1000s Barbermaskine Sort Blå billede

Produktinformation

Braun Series 5 52-B1000s - Shaver - trådløs - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 646130
EAN: 8700216646130
Varenr.: 1003675618
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t
599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Barbermaskine Series 5-52-B1000s
599 kr
Til butik
Braun Barbermaskine Series 5-52-B1000s billede

Produktinformation

- Nem og hurtig barbering: Den elektriske Braun Series 5-barbermaskine giver en nem og hurtig barbering, der er nænsom mod huden - 3 fleksible blade: 3 fleksible blade tilpasser sig behageligt til ansigtets konturer - Barberingsindstillinger: Braun Series 5 har 2 barberingsindstillinger. Turbo giver en ekstra hurtig barbering, mens Standard sikrer den optimale balance mellem hurtig og skånsom - Komplet groomingsæt: Tag din grooming til næste niveau og opgrader din barbermaskine med tilbehør med alsidig pleje og styling - Made in Germany, bygget til at holde i årevis: Barbermaskinen er 100 % vandtæt til våd og tør brug - Op til 50 min. li-Ion-batteritid og 5 min. hurtigopladning til én barbering Den elektriske Braun Series 5-barbermaskine giver en nem og hurtig barbering. 3 Flex-bladene tilpasser sig behageligt til ansigtets konturer. 2 barberingsindstillinger: Turbo Mode og Standard Mode giver dig mulighed for at tilpasse din barbering til dine behov. Med et li-Ion-batteri, der giver op til 50 minutters ledningsfri driftstid og 5 minutters hurtigopladning. Den elektriske Series 5-barbermaskine til mænd er 100 % vandtæt. Made in Germany.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: 8700216646130
EAN: 8700216646130
Varenr.: 3395678
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 5 52-B1000s Barbermaskine Sort Blå
779 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Series 5 elektrisk barbermaskine - blå
839 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 5 S5 52-B1000s foliebarbermaskine - Sort
-1%879 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 5 S5 52-B1000s foliebarbermaskine - Sort
-1%899 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk barbermaskine serie 5 – våd og tør brug
-13%999 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK596 kr596 krKøb
2CS MEGASTORE DK599 kr638 krKøb
3Proshop DK599 kr638 krKøb
4Ultrashop779 kr779 krKøb
5Teknikproffset DK839 kr888 krKøb
6Boligcenter DK879 kr879 krKøb
7Vivas DK899 kr978 krKøb
8Estore DK999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t i 155 dage. Laveste pris i perioden er 526 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 580 kr.

Den nuværende pris på 596 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Braun Series 5 52-B1000s, Folie shaver, Sort, Knapper, Intensiv, Normal, Batteri, 1 t de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026596 kr37 kr (7%)
29. maj 2026559 kr3 kr (1%)
28. maj 2026562 kr1 kr (0%)
27. maj 2026563 kr19 kr (3%)
24. maj 2026544 kr3 kr (1%)
23. maj 2026541 kr3 kr (1%)
22. maj 2026544 kr7 kr (1%)
21. maj 2026537 kr3 kr (1%)
20. maj 2026540 kr3 kr (1%)
19. maj 2026537 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret