Gå til hovedindhold

Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion)

BraunBarberknive og barberbladeEAN: 4210201432654
Pris fra 694 krtil 980 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 563,46 kr 13. maj

Sammenlign priser på Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 694 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 5 51-M1200S Barbermaskine Sort Blå
694 kr
Til butik
Braun Series 5 51-M1200S Barbermaskine Sort Blå billede

Produktinformation

Braun Series 5 51-M1200S - Shaver - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 432654
EAN: 4210201432654
Varenr.: 1001103013
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion)
707 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Braun Series 5 51-M1200S - trådløs folie
-4%749 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barbermaskine Braun Series 5 51-M1200S - trådløs folie billede

Produktinformation

Braun Series 5 51-M1200S - Shaver - trådløsGenereltBrug: Tør, vådKategori: HårfjernelseProdukttype: Shaver - trådløsSpecielle Funktioner: Let rengøringssystemAutoSenseEasyClickShavers, Trimmere & EpilatorerBarbermaskinetype: FolieHoved Type: Drejbart hovedVaskbart hoved: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerKontrolelementer: TrykknapDiverseDriftsautonomi: 50 min.Fuldt vaskbar: JaInkluderet tilbehør: Præcisions-påsætningKraftBateriopladning: JaBatteriteknologi: LitiumionFuld opladningstid: 1 timeStrømforsyning: BatteriProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner
Vægt: 0.85g
EAN: 4210201432654
Varenr.: 1812313
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Braun Series 5 51-M1200S - trådløs folie
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 5 51-M1200S Barbermaskine Sort Blå
829 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Series 5 51-M1200S Shaver
980 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK694 kr694 krKøb
2CS MEGASTORE DK707 kr746 krKøb
3Boligcenter DK749 kr749 krKøb
4Vivas DK769 kr838 krKøb
5Ultrashop829 kr829 krKøb
6Teknikproffset DK980 kr1.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion)

PriceData har fulgt prisen på Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 563,46 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 686 kr.

Den nuværende pris på 694 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Braun Series 5 51-M1200s, Folie shaver, Sort, Blå, AutoSense, Knapper, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026694 kr13 kr (2%)
30. maj 2026707 kr122 kr (15%)
27. maj 2026829 kr135 kr (19%)
22. maj 2026694 kr45 kr (7%)
21. maj 2026649 kr85,54 kr (15%)
13. maj 2026563,46 kr71,54 kr (11%)
26. apr. 2026635 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026637 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026635 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026637 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret