Gå til hovedindhold

Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort

BraunElkedlerEAN: 8021098773159
Pris fra 259 krtil 419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun PurEase Elkedel 1.7liter 2.2kW Sort
259 kr
Til butik
Braun PurEase Elkedel 1.7liter 2.2kW Sort billede

Produktinformation

Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 0X21010055
EAN: 8021098773159
Varenr.: 1001513625
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort
287 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Elkedel PurEase WK 3100 Black - Sort - 2200 W
290 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Braun WK3100BK Elkedel - Sort - 1,7 Liter
329 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Vattenkokare WK3100BK Braun
-17%331 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun WK3100BK Elkedel - sort
339 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun WK3100BK - Elkande
399,95 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Elkedel WK3100BK
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK259 kr259 krKøb
2CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
3Proshop DK290 kr329 krKøb
4HvidevareShoppen.dk329 kr329 krKøb
5Teknikproffset DK331 kr390 krKøb
6Kai Berntsen ApS339 kr339 krKøb
7Homeshop DK399,95 kr399,95 krKøb
8SA-Service.dk419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Braun PurEase WK 3100 BK - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026259 kr5 kr (2%)
14. maj 2026254 kr1 kr (0%)
13. maj 2026253 kr5 kr (2%)
12. maj 2026248 kr5 kr (2%)
9. maj 2026243 kr1 kr (0%)
8. maj 2026242 kr17 kr (7%)
6. maj 2026259 kr5 kr (2%)
3. maj 2026254 kr1 kr (0%)
2. maj 2026253 kr11 kr (5%)
30. apr. 2026242 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret