Gå til hovedindhold

Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort

BraunKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8021098001061
Pris fra 1.191 krtil 1.998 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 807 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1191 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun PowerBlend 9 JB 9040 Blender Sort
1.191 kr
Til butik
Braun PowerBlend 9 JB 9040 Blender Sort billede

Produktinformation

Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 0X22311084
EAN: 8021098001061
Varenr.: 1000734242
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort
1.246 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Power Blender 9 -tehosekoitin
1.450 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blender Braun PowerBlend 9 JB 9040 - 3 liter - Sort
-17%1.499 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun TriForce JB9040BK Blender 1600W Sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blender Braun PowerBlend 9 JB 9040 - 3 liter - Sort
-16%1.519 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Powerblend 9 kandeblender JB 9040 (sort)
1.890 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Braun PowerBlend 9 JB 9040BK - 1600W Blender med TriAction
1.998 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.191 kr1.191 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.246 kr1.246 krKøb
3Teknikproffset DK1.450 kr1.519 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
7Komplett DK1.890 kr1.890 krKøb
8Superprice.dk1.998 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.147 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.319 kr.

Den nuværende pris på 1.191 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.191 kr56 kr (4%)
22. maj 20261.247 kr27 kr (2%)
18. maj 20261.274 kr17 kr (1%)
12. maj 20261.291 kr36 kr (3%)
6. maj 20261.327 kr73 kr (6%)
3. maj 20261.254 kr17 kr (1%)
7. apr. 20261.237 kr26 kr (2%)
2. apr. 20261.211 kr26 kr (2%)
28. mar. 20261.237 kr47 kr (4%)
26. mar. 20261.284 kr98 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret