Gå til hovedindhold

Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort

BraunKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8021098001061
Pris fra 1.247 krtil 1.890 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 643 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.191 kr 24. maj

Sammenlign priser på Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1247 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort
1.247 kr
Til butik
Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Blendere
Farve: 1
Artikel nr.: 8021098001061
EAN: 8021098001061
Varenr.: 24345457
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun PowerBlend 9 JB 9040 Blender 1.6kW Sort
1.343 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Power Blender 9 -tehosekoitin
1.455 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blender Braun PowerBlend 9 JB 9040 - 3 liter - Sort
-17%1.499 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun TriForce JB9040BK Blender 1600W Sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blender Braun PowerBlend 9 JB 9040 - 3 liter - Sort
-16%1.519 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Powerblend 9 kandeblender JB 9040 (sort)
1.890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.247 kr1.247 krKøb
2CompuMail DK1.343 kr1.343 krKøb
3Teknikproffset DK1.455 kr1.524 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
7Komplett DK1.890 kr1.890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.185 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.324 kr.

Den nuværende pris på 1.247 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Braun PowerBlend 9 JB 9040 - Blender - 3 liter - 1.6 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.247 kr9 kr (1%)
2. jun. 20261.238 kr47 kr (4%)
24. maj 20261.191 kr56 kr (4%)
22. maj 20261.247 kr27 kr (2%)
18. maj 20261.274 kr17 kr (1%)
12. maj 20261.291 kr36 kr (3%)
6. maj 20261.327 kr73 kr (6%)
3. maj 20261.254 kr17 kr (1%)
7. apr. 20261.237 kr26 kr (2%)
2. apr. 20261.211 kr26 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret