Gå til hovedindhold

Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål

BraunKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8021098774644
Pris fra 765 krtil 1.039 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 665 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 765 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål
765 kr
Til butik
Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål billede

Produktinformation

Braun Multiquick 7 MQ 7075X - Stavblender - 1 kW - premium sort/børstet rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 0X22111289
EAN: 8021098774644
Varenr.: 1000858961
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRAUN MQ 7075X Plakiklis
849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Stavblender Multiquick 7 MQ 7075X - 1000 W
849 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål
979 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Braun MultiQuick 7 MQ 7075X, 1,5 l, 1.000 W, sort
1.019 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Braun MultiQuick 7 MQ 7075X, 1,5 l, 1.000 W, sort
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK765 kr765 krKøb
2CS MEGASTORE DK849 kr888 krKøb
3Proshop DK849 kr888 krKøb
4Ultrashop979 kr979 krKøb
5Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
6Vivas DK1.039 kr1.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål i 183 dage. Laveste pris i perioden er 665 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 817 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 758 kr.

Den nuværende pris på 765 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Braun Multiquick 7 MQ 7075X Stavblender 1kW Premium sort/børstet rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026765 kr5 kr (1%)
24. maj 2026760 kr5 kr (1%)
15. maj 2026765 kr1 kr (0%)
13. maj 2026764 kr1 kr (0%)
4. maj 2026765 kr1 kr (0%)
3. maj 2026764 kr1 kr (0%)
2. maj 2026765 kr10 kr (1%)
25. apr. 2026775 kr42 kr (5%)
18. apr. 2026817 kr15 kr (2%)
17. apr. 2026802 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret