Gå til hovedindhold

Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid

BraunKøkkenudstyrEAN: 8021098004345
Pris fra 285 krtil 439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 214 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid
285 kr
Til butik
Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid billede

Produktinformation

Braun Multiquick 5 MQ 50001 M - Stavblender - 1 kW - hvid/grå

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 0X22111507
EAN: 8021098004345
Varenr.: 1002427528
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Stavblender Multiquick 5 MQ 50001 M - 1000 W
314 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Multiquick 5 MQ 50001 M - Stavblender - 1 kW - hvid/grå
390 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun MultiQuick 5 MQ 50001 stavblender - 1.000 W, hvid
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun MultiQuick 5 MQ 50001 stavblender - 1.000 W, hvid
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK285 kr285 krKøb
2Proshop DK314 kr353 krKøb
3CS MEGASTORE DK390 kr429 krKøb
4Ultrashop399 kr399 krKøb
5Boligcenter DK419 kr419 krKøb
6Vivas DK439 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid

PriceData har fulgt prisen på Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid i 135 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Braun Multiquick 5 MQ 50001 M Stavblender Turbofunktion Premium hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026285 kr46 kr (19%)
13. maj 2026239 kr3 kr (1%)
12. maj 2026242 kr14 kr (5%)
11. maj 2026256 kr3 kr (1%)
8. maj 2026259 kr7 kr (3%)
7. maj 2026252 kr14 kr (6%)
6. maj 2026238 kr21 kr (8%)
5. maj 2026259 kr36 kr (12%)
3. maj 2026295 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026299 kr24 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret