Gå til hovedindhold

Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W

Pris fra 350 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 341 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun PurEase Elkedel 1liter 2.2kW Hvid
350 kr
Til butik
Braun PurEase Elkedel 1liter 2.2kW Hvid billede

Produktinformation

Braun PurEase WK3000 WH - Kedel - 1 liter - 2.2 kW - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: WK3000WH
EAN: 8021098773067
Varenr.: 993545675
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W
380 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Vattenkokare WK3000WH PurEase 1liter
-8%393 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Vattenkokare WK3000WH PurEase 1liter billede

Produktinformation

Braun WK300WH Vattenkokare kombinerar den unika Braun-designen med ett snabbkokningssystem för bästa resultat på mycket kort tid, Snabbt koksystem, Med denna vattenkokare får du snabbt hett vatten och slipper långa väntetider. Få ditt vatten kokat på bara 45 sekunder med snabbkokningssystemet. Beräknat på 200 ml vatten. 3-vägsskyddssystem, Automatisk avstängning vid uppnådd temperatur, torrkokningsskydd och avstängning när den lyfts från basen. Dubbelskaligt vattenfönster, Koka den exakta mängd vatten du behöver, tack vare markeringarna för både stora mängder och enstaka koppar. Kompakt design, Brauns mest kompakta vattenkokare på 1,0 liter passar nästan alla köksbänkar. Specifikationer: Maximal effekt: 2200W, Kapacitet Skål: 1.0l, Bredd: 21,4cm, Höjd: 22,2cm, Djup: 13,5cm, Vikt: 900g, Tillverkargaranti: 2 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Elkedel
EAN: 8021098773067
Varenr.: C58956
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel WK3000WH PurEase 1 liter
-14%439 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK350 kr350 krKøb
2Proshop DK380 kr419 krKøb
3Teknikproffset DK393 kr452 krKøb
4Estore DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W

PriceData har fulgt prisen på Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W i 179 dage. Laveste pris i perioden er 327 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Braun Elkedel PurEase WK3000 White - Hvid - 2200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026350 kr3 kr (1%)
28. maj 2026353 kr2 kr (1%)
27. maj 2026351 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026353 kr12 kr (4%)
15. apr. 2026341 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026344 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026342 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026344 kr3 kr (1%)
13. mar. 2026347 kr2 kr (1%)
8. mar. 2026345 kr42 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret