Gå til hovedindhold

Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men

BraunHårklippere og trimmereEAN: 7500435245029
Pris fra 374 krtil 629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun AIO 5540 All-in-One Style Kit
374 kr
Til butik
Braun AIO 5540 All-in-One Style Kit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Skægtrimmer
Farve: 4
Artikel nr.: 245029
EAN: 7500435245029
Varenr.: 24596437
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun All-in-One Series 5 AIO5540 Trimmer Sort
385 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun All-in-One Kit Series 5, 9in1 Grooming, AIO5540 - Sort
459 kr
Til butik
Braun All-in-One Kit Series 5, 9in1 Grooming, AIO5540 - Sort billede

Produktinformation

Slip kraften i præcisionsgrooming løs med, Braun All-in-One Kit Series 5. Dette alsidige 9-i-1 grooming-værktøj er designet til at imødekomme alle dine personlige plejebehov og sikre, at du ser skarp ud fra top til tå. Uanset om du skal trimme dit skæg, klippe dit hår eller pleje din krop, så er du dækket ind med dette sæt. Omfattende grooming-løsning, Braun All-in-One Kit er din ultimative grooming-ledsager. Med værktøjer, der er specielt udvalgt til skægtrimning, hårklipning og kropspleje, kan du nemt opnå ubegrænsede stylingmuligheder. Sættet indeholder: 1 trimmer, 7 kamme, 1 rengøringsbørste, 1 praktisk taske, Avanceret alsidighed, I hjertet af dette grooming-sæt ligger det, ultraskarpe blad, , der er udviklet til præcision og effektivitet. Dets skarphed sikrer et jævnt snit hver gang, mens, SkinGuard-teknologien, giver maksimal sikkerhed og komfort, selv på følsomme områder. Det gør den perfekt til dem med sart hud, som stadig vil have et rent, poleret look. Længdeindstillinger, der kan tilpasses, Skægtrimmeren har, 14 længdeindstillinger, fra 3 til 21 mm, så du kan tilpasse din grooming-oplevelse, så den passer til din stil. Uanset om du foretrækker en tæt barbering eller et længere skæg, giver denne trimmer dig fleksibilitet til at opnå det perfekte look. Bygget til at holde, Holdbarhed møder funktionalitet med Braun Series 5. Dette plejesæt er, 100 % vandtæt, og har AquaGrip-teknologi, der sikrer et fast greb, selv under bruseren. Det betyder, at du nemt kan inkorporere pleje i din bruserutine uden at gå på kompromis med kontrol eller sikkerhed. Langtidsholdbar strøm, Sig farvel til hyppig opladning med det kraftige, Li-Ion-batteri, , der giver op til 120 minutters trådløs driftstid. Den lange batterilevetid sikrer, at dine striglesessioner ikke afbrydes, og giver dig frihed til at strigle, når og hvor du har brug for det. Oplev bekvemmeligheden og effektiviteten ved Braun All-in-One Kit Series 5. Med sit omfattende sæt værktøjer og avancerede funktioner er det det perfekte valg for dem, der kræver det bedste inden for personlig pleje. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbermaskiner
EAN: 7500435245029
Varenr.: D19198
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Bodytrimmer Styler AIO 5540 - Black Matt
529 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men
569 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
9-i-1 plejesæt – Alt-i-en styler, sort
-14%629 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK374 kr413 krKøb
2CompuMail DK385 kr385 krKøb
3Teknikproffset DK459 kr508 krKøb
4Proshop DK529 kr568 krKøb
5Lyko DK569 kr569 krKøb
6Estore DK629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men

PriceData har fulgt prisen på Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men i 182 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Braun All-In-One Style Kit Series 5 MGK5440 10-in-1 Kit for Men de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026374 kr14 kr (4%)
29. maj 2026388 kr50 kr (15%)
22. maj 2026338 kr71 kr (17%)
20. maj 2026409 kr71 kr (21%)
12. maj 2026338 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026337 kr31 kr (8%)
26. apr. 2026368 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026373 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026374 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026375 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret