Gå til hovedindhold

ESMI Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o

ESMISikkerhedshandskerEAN: 6430030840248
Pris fra 798 krtil 814 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 781,43 kr 7. maj

Sammenlign priser på Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brandtryk (MCP5A-RP02) System Sensor, adresserbar m/isolator, ekskl. underlag
798 kr
Til butik
Brandtryk (MCP5A-RP02) System Sensor, adresserbar m/isolator, ekskl. underlag billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Mrker Schneider Electric
EAN: 6430030840248
Varenr.: 5485556640
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ESMI Brandtryk system sensor med isolator
798 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o
814 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK798 kr798 krKøb
2Proshop DK798 kr837 krKøb
3CS MEGASTORE DK814 kr853 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o

PriceData har fulgt prisen på Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o i 166 dage. Laveste pris i perioden er 726 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 798 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 798 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Brandtryk (MCP5A-RP02) Systemsensor med adresse og isolator. Bruges med substrat SR1T-2G (ekskl.) o de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026798 kr4,79 kr (1%)
24. maj 2026793,21 kr4,79 kr (1%)
23. maj 2026798 kr4,79 kr (1%)
12. maj 2026793,21 kr2,21 kr (0%)
9. maj 2026791 kr9,57 kr (1%)
7. maj 2026781,43 kr9,57 kr (1%)
6. maj 2026791 kr9,57 kr (1%)
23. apr. 2026781,43 kr9,57 kr (1%)
22. apr. 2026791 kr9,57 kr (1%)
19. apr. 2026781,43 kr9,57 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret