Gå til hovedindhold

Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755115301
Pris fra 824 krtil 1.144,64 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320,64 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 824 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Affaldsspand Brabantia Touch Bin 30 ltr. mat sort
824 kr
Til butik
Affaldsspand Brabantia Touch Bin 30 ltr. mat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldssortering
Farve: 12
Artikel nr.: 8710755115301
EAN: 8710755115301
Varenr.: 5137866
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort
1.119 kr
Til butik
Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort billede

Produktinformation

Gør affaldshåndteringen stilfuld og nem med denne elegante Brabantia Touch Bin i sort. Med en kapacitet på 30 liter og et tidløst design passer den perfekt til køkken, kontor eller bryggers. Fordele: Soft-touch åbning: Låget åbnes let med et tryk praktis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsspande
EAN: 8710755115301
Varenr.: 616
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Touch Bin skraldespand 30 liter matt black
1.119 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia Touch Bin 30 Liter Mat Sort
1.144,64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK824 kr863 krKøb
2Tørrestativet.dk1.119 kr1.119 krKøb
3KitchenTime DK1.119 kr1.119 krKøb
4RedOffice Konpap1.144,64 kr1.144,64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 824 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 946 kr.

Den nuværende pris på 824 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Brabantia Touch Bin 30 L med soft-touch åbning, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026824 kr295 kr (26%)
27. maj 20261.119 kr278 kr (33%)
21. maj 2026841 kr260,95 kr (24%)
20. maj 20261.101,95 kr263,95 kr (31%)
16. maj 2026838 kr3 kr (0%)
12. maj 2026841 kr3 kr (0%)
9. maj 2026838 kr20 kr (2%)
6. maj 2026858 kr2 kr (0%)
5. maj 2026856 kr2 kr (0%)
1. maj 2026858 kr88,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret