Gå til hovedindhold

DeLonghi De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V

DeLonghiBrødristereEAN: 8004399762725
Pris fra 545 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 530 kr 18. maj

Sammenlign priser på De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 545 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V
545 kr
Til butik
De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Delonghi
Kategori: Brødristere
Farve: 4
Artikel nr.: 0230120077
EAN: 8004399762725
Varenr.: 6668999
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De’Longhi CTOC2103.W 900W Hvid
560 kr
Til butik
De’Longhi CTOC2103.W 900W Hvid billede

Produktinformation

De’Longhi CTOC2103.W. Antal skiver: 2 skive(r), Produktfarve: Hvid, Husmateriale: Rustfrit stål. Strøm: 900 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Bredde: 185 mm, Dybde: 320 mm, Højde: 205 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0230120077
EAN: 8004399762725
Varenr.: 1000513026
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister DeLonghi Icona Capitals CTOC2103.W - 2 skiver, hvid
729 kr
Til butik
Brødrister DeLonghi Icona Capitals CTOC2103.W - 2 skiver, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved brødristerStart dagen med sprødt, gyldent brød med DeLonghi brødristeren CTOC2103.W. Den elegante hvide model prydes af bløde linjer og kromdetaljer, som giver stil på køkkenbordet. Perfekt til morgenmad, snacks og hurtige måltider for hele familien.Nem betjening i hverdagenModellen har plads til to skiver ad gangen og en tydelig bruningsvælger på fronten, så du kan få brødet lige som du vil have det. De dedikerede funktionsknapper gør det enkelt at vælge blandt indstillingerne, mens en medfølgende rist gør det let at lune boller eller croissanter over ristespalterne. Den kompakte form gør den nem at placere, uden at gå på kompromis med brugervenlighed.Vælg denne brødrister, hvis du ønsker hurtig ristning, et stilrent design og intuitiv betjening i køkkenet.Type: Brødrister til 2 skiverFarve: Hvid med kromdetaljerBruningsvælger: Trinvis regulering på frontFunktioner: Knapper til forskellige indstillingerTilbehør: Varmestativ/rist til brød og boller...

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Brødristere
Vægt: 6.97g
EAN: 8004399762725
Varenr.: 1974598
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister DeLonghi Icona Capitals CTOC2103.W - 2 skiver, hvid
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK545 kr584 krKøb
2CompuMail DK560 kr560 krKøb
3Boligcenter DK729 kr729 krKøb
4Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V

PriceData har fulgt prisen på De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V i 86 dage. Laveste pris i perioden er 530 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 578 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 545 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for De’Longhi CTOC2103.W, 2 skive(r), Hvid, Rustfrit stål, Knapper, Niveau, Dreje, 900 W, 220 - 240 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026545 kr15 kr (3%)
30. maj 2026560 kr18 kr (3%)
27. maj 2026542 kr3 kr (1%)
26. maj 2026545 kr15 kr (3%)
21. maj 2026560 kr30 kr (6%)
18. maj 2026530 kr30 kr (5%)
17. maj 2026560 kr15 kr (3%)
16. maj 2026545 kr15 kr (3%)
14. maj 2026560 kr18 kr (3%)
12. maj 2026542 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret