Gå til hovedindhold

Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX

BOYAElektronikEAN: 6977490710303
Pris fra 260 krtil 279 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX
260 kr
Til butik
Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX billede

Produktspecifikationer

Mærke: BOYA
Kategori: Lydoptager
Farve: 3
Artikel nr.: BY-V1 v2.0
EAN: 6977490710303
Varenr.: 21863974
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Boya BY-V10 Trådløs Mikrofon Lightning
279 kr
Til butik
Boya BY-V10 Trådløs Mikrofon Lightning billede

Produktinformation

Boya BY-V10 er en trådløs mikrofon med Lightning-tilslutning og op til 9 timers batteritid – klar til interviews, undervisning, videomøder og live-udsendelser med iPhone og iPad. Uden kabler mellem dig og din enhed får du større bevægelsesfrihed under optagelse. De 9 timers batteritid betyder, at du kan optage i længere sessioner uden at skulle afbryde. Aktiv støjreduktion hjælper med at dæmpe uønsket baggrundsstøj, så stemmen står tydeligere i optagelserne. Den indbyggede 360° roterende klips gør det nemt at fastgøre mikrofonen på tøj eller udstyr i præcis den vinkel, der passer til situationen.

Produktspecifikationer

Mærke: Boya
Kategori: Trådløs mikrofon
Artikel nr.: 176101
EAN: 6977490710303
Varenr.: 57898
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BOYA Microphone By-V1 Mini V2.0 Lightning Wireless 2.4 Ghz
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb
2Av-Cables DK279 kr279 krKøb
3Proshop DK279 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX

PriceData har fulgt prisen på Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX i 182 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Boya BY-V1 V2.0 Ultrakompakt 2,4 GHz trådløs mikrofon til lightning-enheder -1TX+1RX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026260 kr19 kr (7%)
27. maj 2026279 kr1 kr (0%)
24. maj 2026280 kr4 kr (1%)
23. maj 2026276 kr6 kr (2%)
22. maj 2026270 kr31 kr (10%)
7. maj 2026301 kr59 kr (24%)
30. apr. 2026242 kr47 kr (16%)
16. apr. 2026289 kr10 kr (4%)
10. apr. 2026279 kr10 kr (3%)
2. apr. 2026289 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret