Gå til hovedindhold

vidaXL Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287456179
Pris fra 3.699 krtil 5.399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.700 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng 180x200 cm stof lysegrå
-24%3.699 kr
Før 4.874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng 180x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Du kan nyde en god nattesøvn ved hjælp af denne kontinentalseng! Den tilbyder maksimal afslapning og en god søvn. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Praktisk sengegavl: Sengegavlen kan justeres i højden efter behov. Den giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se tv.Madras med pocketfjedre: De indbyggede, individuelle pocketfjedre er kendt for deres yderst høje kvalitet, og de sikrer høj holdbarhed og en stor tilpasningsevne. De kan effektivt absorbere støj og stød, der opstår, når man vender og drejer sig.Mellemhård støtte: Madrassen giver øget stabilitet på perfekt vis samt den rette fasthed uden at gå på kompromis med komforten. Den er derfor ideel til dem, der sover på maven.Hudvenlig topmadras: Madrasbeskytteren har et slidstærkt og hudvenligt stofbetræk, hvilket gør den blød og komfortabel. Bemærk:Af hygiejniske årsager kan madrassen ikke returneres, hvis emballagen åbnes eller fjernes.Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering. Seng:Farve: LysegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træMål: 203 x 180 x 78/88 cm (L x B x H)Madras:Farve: Hvid og lysegråMateriale: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: Pocketfjedre, skumMål: 180 x 200 x 20 cm (B x L x H)Topmadras:Farve: HvidMateriale, betræk: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 180 x 200 x 5 cm (B x L x H)Pakken indeholder:1 x sengeramme1 x sengegærde1 x madras1 x topmadras...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 71.94g
EAN: 8720287456179
Varenr.: 689166
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng 180x200 cm stof lysegrå
-24%3.719 kr
Før 4.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng 180x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 71.94g
EAN: 8720287456179
Varenr.: 689166
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng Stof Lysegrå - knapper / 180 x 200 cm
5.399 kr
Til butik
Kontinentalseng Stof Lysegrå - knapper / 180 x 200 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Opgrader din søvnoplevelse med denne luksuriøse kontinentalseng i lysegråt stof, der tilbyder maksimal afslapning og en uforstyrret nattesøvn. Den elegante seng kombinerer stilrent design med ekstraordinær komfort, så du kan vågne udhvilet hve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
Størrelse: 180 x 200 cm
EAN: 8720287456179
Varenr.: 56901098766685

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
2Livera DK3.719 kr3.788 krKøb
3BoligRetning5.399 kr5.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.699 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 3.909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.843 kr.

Den nuværende pris på 3.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 180 x 200 cm / knapper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.699 kr210 kr (5%)
3. maj 20263.909 kr210 kr (6%)
28. apr. 20263.699 kr100 kr (3%)
22. apr. 20263.799 kr110 kr (3%)
21. apr. 20263.909 kr110 kr (3%)
9. apr. 20263.799 kr110 kr (3%)
8. apr. 20263.909 kr210 kr (6%)
31. mar. 20263.699 kr210 kr (5%)
30. mar. 20263.909 kr110 kr (3%)
12. mar. 20263.799 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret