Gå til hovedindhold

vidaXL Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287455134
Pris fra 3.399 krtil 4.349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 950 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras 140x190 cm stof lysegrå
-18%3.399 kr
Før 4.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 140x190 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Du kan nyde en god nattesøvn ved hjælp af denne kontinentalseng! Den tilbyder maksimal afslapning og en god søvn. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Praktisk sengegavl: Sengegavlen kan justeres i højden efter behov. Den giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se tv.Madras med pocketfjedre: De indbyggede, individuelle pocketfjedre er kendt for deres yderst høje kvalitet, og de sikrer høj holdbarhed og en stor tilpasningsevne. De kan effektivt absorbere støj og stød, der opstår, når man vender og drejer sig.Mellemhård støtte: Madrassen giver øget stabilitet på perfekt vis samt den rette fasthed uden at gå på kompromis med komforten. Den er derfor ideel til dem, der sover på maven.Hudvenlig topmadras: Madrasbeskytteren har et slidstærkt og hudvenligt stofbetræk, hvilket gør den blød og komfortabel. Bemærk:Af hygiejniske årsager kan madrassen ikke returneres, hvis emballagen åbnes eller fjernes.Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering. Seng:Farve: LysegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træMål: 193 x 144 x 78/88 cm (L x B x H)Madras:Farve: Hvid og lysegråMateriale: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: Pocketfjedre, skumMål: 140 x 190 x 20 cm (B x L x H)Topmadras:Farve: HvidMateriale, betræk: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 140 x 190 x 5 cm (B x L x H)Pakken indeholder:1 x sengeramme1 x sengegærde1 x madras1 x topmadras...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 58.88g
EAN: 8720287455134
Varenr.: 689099
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras 140x190 cm stof lysegrå
-18%3.419 kr
Før 4.160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 140x190 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 58.88g
EAN: 8720287455134
Varenr.: 689099
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng Stof Lysegrå - Med pynteknapper / 140 x 190 cm
-10%4.349 kr
Før 4.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng Stof Lysegrå - Med pynteknapper / 140 x 190 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Opgrader din søvnoplevelse med denne luksuriøse kontinentalseng i lysegråt stof, der tilbyder maksimal afslapning og en uforstyrret nattesøvn. Den elegante seng kombinerer stilrent design med ekstraordinær komfort, så du kan vågne udhvilet hve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
Størrelse: 140 x 190 cm
EAN: 8720287455134
Varenr.: 56901098439005

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
2Livera DK3.419 kr3.488 krKøb
3BoligRetning4.349 kr4.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 4.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.586 kr.

Den nuværende pris på 3.399 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 140 x 190 cm / Med pynteknapper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.399 kr210 kr (6%)
3. maj 20263.609 kr210 kr (6%)
22. apr. 20263.399 kr210 kr (6%)
21. apr. 20263.609 kr210 kr (6%)
9. apr. 20263.399 kr210 kr (6%)
8. apr. 20263.609 kr310 kr (9%)
31. mar. 20263.299 kr310 kr (9%)
30. mar. 20263.609 kr210 kr (6%)
12. mar. 20263.399 kr210 kr (6%)
11. mar. 20263.609 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret