Gå til hovedindhold

vidaXL Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287454175
Pris fra 2.399 krtil 3.049 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 650 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof lysegrå
-21%2.399 kr
Før 3.022 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Du kan nyde en god nattesøvn ved hjælp af denne kontinentalseng! Den tilbyder maksimal afslapning og en god søvn. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Praktisk sengegavl: Sengegavlen kan justeres i højden efter behov. Den giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se tv.Madras med pocketfjedre: De indbyggede, individuelle pocketfjedre er kendt for deres yderst høje kvalitet, og de sikrer høj holdbarhed og en stor tilpasningsevne. De kan effektivt absorbere støj og stød, der opstår, når man vender og drejer sig.Mellemhård støtte: Madrassen giver øget stabilitet på perfekt vis samt den rette fasthed uden at gå på kompromis med komforten. Den er derfor ideel til dem, der sover på maven.Hudvenlig topmadras: Madrasbeskytteren har et slidstærkt og hudvenligt stofbetræk, hvilket gør den blød og komfortabel. Bemærk:Af hygiejniske årsager kan madrassen ikke returneres, hvis emballagen åbnes eller fjernes.Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering. Seng:Farve: LysegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træMål: 203 x 100 x 78/88 cm (L x B x H)Madras:Farve: Hvid og lysegråMateriale: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: Pocketfjedre, skumMål: 100 x 200 x 20 cm (B x L x H)Topmadras:Farve: HvidMateriale, betræk: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 100 x 200 x 5 cm (B x L x H)Pakken indeholder:1 x sengeramme1 x sengegærde1 x madras1 x topmadras...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 44.38g
EAN: 8720287454175
Varenr.: 690796
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof lysegrå
-20%2.419 kr
Før 3.042 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 44.38g
EAN: 8720287454175
Varenr.: 690796
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng Stof Lysegrå - Lodrette striber / 100 x 200 cm
-10%3.049 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng Stof Lysegrå - Lodrette striber / 100 x 200 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Opgrader din søvnoplevelse med denne luksuriøse kontinentalseng i lysegråt stof, der tilbyder maksimal afslapning og en uforstyrret nattesøvn. Den elegante seng kombinerer stilrent design med ekstraordinær komfort, så du kan vågne udhvilet hve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
Størrelse: 100 x 200 cm
EAN: 8720287454175
Varenr.: 56901097226589

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
2Livera DK2.419 kr2.488 krKøb
3BoligRetning3.049 kr3.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.399 kr.

Den nuværende pris på 2.399 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm / Lodrette striber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20262.399 kr10 kr (0%)
3. maj 20262.409 kr10 kr (0%)
22. apr. 20262.399 kr10 kr (0%)
21. apr. 20262.409 kr10 kr (0%)
9. apr. 20262.399 kr10 kr (0%)
8. apr. 20262.409 kr10 kr (0%)
31. mar. 20262.399 kr10 kr (0%)
30. mar. 20262.409 kr10 kr (0%)
12. mar. 20262.399 kr10 kr (0%)
11. mar. 20262.409 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret