Gå til hovedindhold

vidaXL Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287453420
Pris fra 2.499 krtil 3.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 800 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.399 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof cremefarvet
-13%2.499 kr
Før 2.874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof cremefarvet billede

Produktinformation

Du kan nyde en god nattesøvn ved hjælp af denne kontinentalseng! Den tilbyder maksimal afslapning og en god søvn. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Praktisk sengegavl: Sengegavlen kan justeres i højden efter behov. Den giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se tv.Madras med pocketfjedre: De indbyggede, individuelle pocketfjedre er kendt for deres yderst høje kvalitet, og de sikrer høj holdbarhed og en stor tilpasningsevne. De kan effektivt absorbere støj og stød, der opstår, når man vender og drejer sig.Mellemhård støtte: Madrassen giver øget stabilitet på perfekt vis samt den rette fasthed uden at gå på kompromis med komforten. Den er derfor ideel til dem, der sover på maven.Hudvenlig topmadras: Madrasbeskytteren har et slidstærkt og hudvenligt stofbetræk, hvilket gør den blød og komfortabel. Bemærk:Af hygiejniske årsager kan madrassen ikke returneres, hvis emballagen åbnes eller fjernes.Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering. Seng:Farve: CremefarvetMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træMål: 203 x 100 x 78/88 cm (L x B x H)Madras:Farve: Hvid og cremefarvetMateriale: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: Pocketfjedre, skumMål: 100 x 200 x 20 cm (B x L x H)Topmadras:Farve: HvidMateriale, betræk: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 100 x 200 x 5 cm (B x L x H)Pakken indeholder:1 x sengeramme1 x sengegærde1 x madras1 x topmadras...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 44.33g
EAN: 8720287453420
Varenr.: 690738
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof cremefarvet
-13%2.519 kr
Før 2.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 100x200 cm stof cremefarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 44.33g
EAN: 8720287453420
Varenr.: 690738
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng Med Madras Stof Farvet Creme - vandrette striber / 100 x 200 cm
-10%3.299 kr
Før 3.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng Med Madras Stof Farvet Creme - vandrette striber / 100 x 200 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Opgrader dit soveværelse med denne luksuriøse kontinentalseng i elegant cremefarvet stof, der tilbyder maksimal afslapning og en sund nattesøvn. Den komplette sengepakke giver dig alt, hvad du behøver for at skabe dit personlige soveparadis me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
Størrelse: 100 x 200 cm
EAN: 8720287453420
Varenr.: 56901137072477

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Livera DK2.519 kr2.588 krKøb
3BoligRetning3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.399 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.465 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Boxmadras Med Topmadras Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Creme / 100 x 200 cm / vandrette striber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.499 kr100 kr (4%)
5. maj 20262.599 kr190 kr (8%)
11. mar. 20262.409 kr10 kr (0%)
10. mar. 20262.399 kr10 kr (0%)
22. feb. 20262.409 kr190 kr (7%)
19. feb. 20262.599 kr190 kr (8%)
10. feb. 20262.409 kr90 kr (4%)
9. feb. 20262.499 kr90 kr (4%)
22. jan. 20262.409 kr90 kr (4%)
21. jan. 20262.499 kr90 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret