Gå til hovedindhold

vidaXL Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287329794
Pris fra 3.499 krtil 4.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras 140x200 cm fløjl lyserød
-15%3.499 kr
Før 4.124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 140x200 cm fløjl lyserød billede

Produktinformation

Du kan nyde en god nattesøvn ved hjælp af denne kontinentalseng! Den tilbyder maksimal afslapning og en god søvn. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Praktisk sengegavl: Sengegavlen kan justeres i højden efter behov. Den giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se tv.Madras med pocketfjedre: De indbyggede, individuelle pocketfjedre er kendt for deres yderst høje kvalitet, og de sikrer høj holdbarhed og en stor tilpasningsevne. De kan effektivt absorbere støj og stød, der opstår, når man vender og drejer sig.Mellemhård støtte: Madrassen giver øget stabilitet på perfekt vis samt den rette fasthed uden at gå på kompromis med komforten. Den er derfor ideel til dem, der sover på maven.Hudvenlig topmadras: Madrasbeskytteren har et slidstærkt og hudvenligt stofbetræk, hvilket gør den blød og komfortabel. Bemærk:Af hygiejniske årsager kan madrassen ikke returneres, hvis emballagen åbnes eller fjernes.Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering. Seng:Farve: LyserødMateriale: Fløjl (100 % polyester), massivt lærketræ, krydsfiner, konstrueret træMål: 203 x 147 x 78/88 cm (L x B x H)Madras:Farve: Hvid og lyserødMateriale: Fløjl (100 % polyester)Materiale, fyld: Pocketfjedre, skumMål: 140 x 200 x 20 cm (B x L x H)Topmadras:Farve: HvidMateriale, betræk: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 140 x 200 x 5 cm (B x L x H)Pakken indeholder:1 x sengeramme1 x sengegavl med kanter1 x madras1 x topmadras...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 63.29g
EAN: 8720287329794
Varenr.: 686920
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras 140x200 cm fløjl lyserød
-15%3.519 kr
Før 4.144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 140x200 cm fløjl lyserød billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 63.29g
EAN: 8720287329794
Varenr.: 686920
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng med Madras Fløjl Knapper - Lyserød / 140 x 200 cm
-10%4.599 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med Madras Fløjl Knapper - Lyserød / 140 x 200 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Oplev den ultimative søvnkomfort med denne elegante kontinentalseng i luksuriøst mørkegrønt fløjl. Sengen kombinerer stilfuldt design med avanceret soveteknologi og giver dig den perfekte ramme om en god nattesøvn. Det bløde fløjlsstof skaber...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
Størrelse: 140 x 200 cm
EAN: 8720287329794
Varenr.: 58138304086365

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
2Livera DK3.519 kr3.588 krKøb
3BoligRetning4.599 kr4.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper

PriceData har fulgt prisen på Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 4.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.642 kr.

Den nuværende pris på 3.499 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Boxmadras Med Madras Sort 100x200 Cm Fløjl Lysegrå 90 X 190 Cm - Lyserød / 140 x 200 cm / knapper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.499 kr1.100 kr (24%)
3. maj 20264.599 kr1.100 kr (31%)
22. apr. 20263.499 kr670 kr (16%)
21. apr. 20264.169 kr670 kr (19%)
9. apr. 20263.499 kr670 kr (16%)
8. apr. 20264.169 kr570 kr (16%)
2. apr. 20263.599 kr100 kr (3%)
31. mar. 20263.499 kr520 kr (13%)
30. mar. 20264.019 kr720 kr (22%)
12. mar. 20263.299 kr710 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret