Gå til hovedindhold

Boligcenter Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288303004
Pris fra 4.599 krtil 6.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.100 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.509 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Sort 200 x 200 cm Polyester
-26%4.599 kr
Før 6.250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Sort 200 x 200 cm Polyester billede

Produktinformation

Denne boks-madras seng er den perfekte kombination af moderne stil og praktisk design - et ideelt fokuspunkt for ethvert soveværelse. Med sine rene linjer og minimalistiske look udstråler sengen både enkelhed og stil. Den er lavet til dem, der værdsætter både komfort og æstetik og passer perfekt ind i forskellige indretninger, så dit rum får et chic præg. Dens alsidige design gør den velegnet til alle, uanset om du indretter et gæsteværelse eller opgraderer dit eget. Materialer: Rammen er lavet af konstrueret træ og massivt fyrretræ, hvilket sikrer en solid og stabil base for sengen. Polyester i hovedgærdet og madrassen sørger for, at du holder en god temperatur og sover behageligt. Det nøje udvalgte materiale leverer både holdbarhed og et smart, moderne udseende, der passer til mange indretningsstile.Inkluderede komponenter: Sengen indeholder et hovedgærde af polyester og konstrueret træ samt to forskellige højder, så du kan vælge det, der passer bedst til din stil og dit rum. Den har også en stiv lamelbund, som giver ordentlig støtte til madrassen, uden at gå på kompromis med komforten. De stabile ben holder sengen solid og tilføjer til det moderne look.Funktioner /Funktion /Design: Hovedgærdet er manuelt justerbart, så brugerne nemt kan tilpasse højden efter egne præferencer. Hovedgærdets ergonomiske design kombinerer både form og funktion og forbedrer sengens moderne indtryk, mens det tilbyder ekstra støtte til læsning eller afslapning.Anbefalede anvendelser: Denne seng passer perfekt til bylejligheder eller forstæder og glider let ind i master- eller gæsteværelser. Dens alsidige design og behagelige konstruktion gør den egnet til enhver søvnvaner og sikrer rolige nætter med en stil, der løfter hvilket som helst soveværelse.Pasning & vedligeholdelse: For at holde sengen pæn skal du regelmæssigt tørre ramme og hovedgærde af med en tør klud for at fjerne støv. Undgå hårde kemikal...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 81.73g
EAN: 8721288303004
Varenr.: 1713098
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Sort 200 x 200 cm Polyester
-26%4.619 kr
Før 6.270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Sort 200 x 200 cm Polyester billede

Produktinformation

Denne boks-madras seng er den perfekte kombination af moderne stil og praktisk design - et ideelt fokuspunkt for ethvert soveværelse. Med sine rene linjer og minimalistiske look udstråler sengen både enkelhed og stil. Den er lavet til dem, der værdsætter både komfort og æstetik og passer perfekt ind i forskellige indretninger, så dit rum får et chic præg. Dens alsidige design gør den velegnet til alle, uanset om du indretter et gæsteværelse eller opgraderer dit eget. Materialer: Rammen er lavet af konstrueret træ og massivt fyrretræ, hvilket sikrer en solid og stabil base for sengen. Polyester i hovedgærdet og madrassen sørger for, at du holder en god temperatur og sover behageligt. Det nøje udvalgte materiale leverer både holdbarhed og et smart, moderne udseende, der passer til mange indretningsstile.Inkluderede komponenter: Sengen indeholder et hovedgærde af polyester og konstrueret træ samt to forskellige højder, så du kan vælge det, der passer bedst til din stil og dit rum. Den har også en stiv lamelbund, som giver ordentlig støtte til madrassen, uden at gå på kompromis med komforten. De stabile ben holder sengen solid og tilføjer til det moderne look.Funktioner /Funktion /Design: Hovedgærdet er manuelt justerbart, så brugerne nemt kan tilpasse højden efter egne præferencer. Hovedgærdets ergonomiske design kombinerer både form og funktion og forbedrer sengens moderne indtryk, mens det tilbyder ekstra støtte til læsning eller afslapning.Anbefalede anvendelser: Denne seng passer perfekt til bylejligheder eller forstæder og glider let ind i master- eller gæsteværelser. Dens alsidige design og behagelige konstruktion gør den egnet til enhver søvnvaner og sikrer rolige nætter med en stil, der løfter hvilket som helst soveværelse.Pasning & vedligeholdelse: For at holde sengen pæn skal du regelmæssigt tørre ramme og hovedgærde af med en tør klud for at fjerne støv. Undgå hårde kemikalier, der kan skade materialerne. Regelmæssig vedligeholdelse sikrer, at sengen forbliver et attraktivt og funktionelt midtpunkt i mange år. Farve: SortMateriale: PolyesterRammemateriale: Konstrueret træ, massivt fyrretræSamlede dimensioner: 203 x 200 x 88 cm (L x B x H)Kompatibel madrasstørrelse: Kejser seng (200 cm x 200 cm eller 79" x 79")Maks. vægt: 280 kgMaksimalt antal mennesker: 2SlidstærkHovedgav med 2 installationshøjde mulighederMed lamelrammeMed madrasMed sengegavlForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengestel: 203 x 200 x 25 cm (LxBxH)2 x Madras: 200 x 100 x 20 cm (LxBxH)1 x Madras Topper: 200 x 200 x 5 cm (LxBxH)1 x Hovedgærde2 x Hovedgærde Øre: 40 x 16 x 4 cm (LxBxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 81.73g
EAN: 8721288303004
Varenr.: 1713098
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Sort 200 x 200 cm Polyester
-26%4.619 kr
Før 6.270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Sort 200 x 200 cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 81.73g
EAN: 8721288303004
Varenr.: 1713098
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum
6.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
2Livera DK4.619 kr4.688 krKøb
3Vivas DK4.619 kr4.688 krKøb
4BoligRetning6.699 kr6.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum

PriceData har fulgt prisen på Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum i 42 dage. Laveste pris i perioden er 4.509 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 4.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.602 kr.

Den nuværende pris på 4.599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Box Spring Seng Sort Og Hvid Og Sort 200 X 200 Cm Skum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.599 kr100 kr (2%)
5. maj 20264.699 kr190 kr (4%)
20. apr. 20264.509 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret