Gå til hovedindhold

vidaXL Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287415893
Pris fra 2.499 krtil 3.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 800 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.299 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras 90x200 cm fløjl mørkeblå
-23%2.499 kr
Før 3.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 90x200 cm fløjl mørkeblå billede

Produktinformation

Du kan nyde en god nattesøvn ved hjælp af denne kontinentalseng! Den tilbyder maksimal afslapning og en god søvn. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Praktisk sengegavl: Sengegavlen kan justeres i højden efter behov. Den giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se tv.Madras med pocketfjedre: De indbyggede, individuelle pocketfjedre er kendt for deres yderst høje kvalitet, og de sikrer høj holdbarhed og en stor tilpasningsevne. De kan effektivt absorbere støj og stød, der opstår, når man vender og drejer sig.Mellemhård støtte: Madrassen giver øget stabilitet på perfekt vis samt den rette fasthed uden at gå på kompromis med komforten. Den er derfor ideel til dem, der sover på maven.Hudvenlig topmadras: Madrasbeskytteren har et slidstærkt og hudvenligt stofbetræk, hvilket gør den blød og komfortabel. Bemærk:Af hygiejniske årsager kan madrassen ikke returneres, hvis emballagen åbnes eller fjernes.Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering. Seng:Farve: MørkeblåMateriale: Fløjl (100 % polyester), massivt lærketræ, krydsfiner, konstrueret træMål: 203 x 93 x 78/88 cm (L x B x H)Madras:Farve: Blå og hvidMateriale: Fløjl (100 % polyester)Materiale, fyld: Pocketfjedre, skumMål: 90 x 200 x 20 cm (B x L x H)Topmadras:Farve: HvidMateriale, betræk: Stof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumMål: 90 x 200 x 5 cm (B x L x H)Pakken indeholder:1 x sengeramme1 x sengegavl med kanter1 x madras1 x topmadras...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 44.54g
EAN: 8720287415893
Varenr.: 1286258
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras 90x200 cm fløjl mørkeblå
-23%2.519 kr
Før 3.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras 90x200 cm fløjl mørkeblå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 44.54g
EAN: 8720287415893
Varenr.: 1286258
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kontinentalseng med Madras Fløjl Knapper - Mørkeblå / 90 x 200 cm
-10%3.299 kr
Før 3.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med Madras Fløjl Knapper - Mørkeblå / 90 x 200 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Oplev den ultimative søvnkomfort med denne elegante kontinentalseng i luksuriøst mørkegrønt fløjl. Sengen kombinerer stil og funktionalitet og er designet til at give dig den bedste søvnoplevelse hver nat. Det bløde fløjlspolster skaber en luk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
Størrelse: 90 x 200 cm
EAN: 8720287415893
Varenr.: 58138285670749

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Livera DK2.519 kr2.588 krKøb
3BoligRetning3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper

PriceData har fulgt prisen på Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 2.709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.536 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Box Spring-seng Med Madras Mørkegrå 80x200 Cm Fløjl Lysegrå - Mørkeblå / 90 x 200 cm / knapper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20262.499 kr210 kr (8%)
3. maj 20262.709 kr210 kr (8%)
1. maj 20262.499 kr210 kr (8%)
30. apr. 20262.709 kr210 kr (8%)
22. apr. 20262.499 kr210 kr (8%)
21. apr. 20262.709 kr210 kr (8%)
17. apr. 20262.499 kr210 kr (8%)
16. apr. 20262.709 kr210 kr (8%)
9. apr. 20262.499 kr210 kr (8%)
8. apr. 20262.709 kr210 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret