Gå til hovedindhold

Boligcenter Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288312945
Pris fra 2.699 krtil 2.959 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.599 kr 8. maj

Sammenlign priser på Kontinentalseng med madras med LED LysegrÃ¥ 90 x 190 cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof
-23%2.699 kr
Før 3.503 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Denne Madras seng samler funktionalitet og et fedt moderne look, så du får et comfy sted at slappe af, samtidig med at den tilføjer stil i ethvert soveværelse. Den har rene linjer og en minimalistisk følelse, perfekt til bymennesker, der søger enkelhed og et strejf af stil. Med en solid ramme og en blød overflade er den lavet af konstrueret træ og polyester for holdbarhed og hygge. Uanset om det er i master-værelset eller et gæsteværelse, passer denne seng lige ind og viser, hvor fleksibel den er i design og brug. Moderne Design: Sengens friske look handler om enkelhed med rene linjer og en glat finish. Det er designet til funktionalitet, perfekt til minimalistiske vibes, mens det tilføjer et flot visuelt touch til enhver indretning. Bygget til at passe ind i moderne liv, kombinerer denne seng praktikalitet med elegance, ideelt for dem, der elsker en subtil charme.Justerbar Hovedgavl: Højden på den justerbare hovedgavl gør det muligt at ændre den for forskellige komfortniveauer. Den kan tilpasses til afslapning eller søvn, hvilket forbedrer din hvileoplevelse. Denne fleksibilitet sikrer, at den passer til enhver madras højde, mens den også ser godt ud.Pocket Coils: Madrassen bruger pocket coils, der er pakket individuelt, for bedre komfort og mindre bevægelsesforstyrrelse. Dette smarte design sikrer, at du får et stabilt og komfortabelt søvnmiljø, der minimerer bevægelse og giver dig en fredelig nat, hvilket er perfekt for delte rum.Åndbart Stof: Indhyllet i åndbar polyester, øger sengens overflade luftstrømmen for ekstra komfort. Dette materiale føles ikke kun godt, men hjælper også med at holde dit soveområde friskt og rent. Kvaliteten af stoffet betyder, at det forbliver blødt og ser godt ud i lang tid.Praktisk Samling: At samle den op er en leg med almindeligt værktøj, hvilket fremhæver dens brugervenlige design. To personer kan nemt få det til at fungere ved at følge de klare ...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 41.16g
EAN: 8721288312945
Varenr.: 1630281
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof
-23%2.719 kr
Før 3.523 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Denne Madras seng samler funktionalitet og et fedt moderne look, så du får et comfy sted at slappe af, samtidig med at den tilføjer stil i ethvert soveværelse. Den har rene linjer og en minimalistisk følelse, perfekt til bymennesker, der søger enkelhed og et strejf af stil. Med en solid ramme og en blød overflade er den lavet af konstrueret træ og polyester for holdbarhed og hygge. Uanset om det er i master-værelset eller et gæsteværelse, passer denne seng lige ind og viser, hvor fleksibel den er i design og brug. Moderne Design: Sengens friske look handler om enkelhed med rene linjer og en glat finish. Det er designet til funktionalitet, perfekt til minimalistiske vibes, mens det tilføjer et flot visuelt touch til enhver indretning. Bygget til at passe ind i moderne liv, kombinerer denne seng praktikalitet med elegance, ideelt for dem, der elsker en subtil charme.Justerbar Hovedgavl: Højden på den justerbare hovedgavl gør det muligt at ændre den for forskellige komfortniveauer. Den kan tilpasses til afslapning eller søvn, hvilket forbedrer din hvileoplevelse. Denne fleksibilitet sikrer, at den passer til enhver madras højde, mens den også ser godt ud.Pocket Coils: Madrassen bruger pocket coils, der er pakket individuelt, for bedre komfort og mindre bevægelsesforstyrrelse. Dette smarte design sikrer, at du får et stabilt og komfortabelt søvnmiljø, der minimerer bevægelse og giver dig en fredelig nat, hvilket er perfekt for delte rum.Åndbart Stof: Indhyllet i åndbar polyester, øger sengens overflade luftstrømmen for ekstra komfort. Dette materiale føles ikke kun godt, men hjælper også med at holde dit soveområde friskt og rent. Kvaliteten af stoffet betyder, at det forbliver blødt og ser godt ud i lang tid.Praktisk Samling: At samle den op er en leg med almindeligt værktøj, hvilket fremhæver dens brugervenlige design. To personer kan nemt få det til at fungere ved at følge de klare instruktioner, hvilket resulterer i en stabil ramme, der forbliver stille og stabil. Denne praktiske samlingsproces viser dens funktionalitet og tilføjer til dens langvarige appel. Farve: LysegråMateriale: StofRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 193 x 90 x 88 CM (L x B x H)Madras størrelse: Kort enkelt seng (90 cm x 190 cm eller 35" x 75")Har spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 1ModerneSlidstærkMønsterHøjdejusterbart hovedgærdemed madrasMadrasmateriale: PolyesterForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Senge ramme1 x Hovedgærde1 x Madras1 x Madrastopper1 x LED-stribe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 190 cm
Vægt: 41.16g
EAN: 8721288312945
Varenr.: 1630281
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof
-23%2.719 kr
Før 3.523 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 190 cm
Vægt: 41.16g
EAN: 8721288312945
Varenr.: 1630281
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof
2.959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontinentalseng med madras med LED LysegrÃ¥ 90 x 190 cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
2Livera DK2.719 kr2.788 krKøb
3Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb
4DesignShoppen2.959 kr2.959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kontinentalseng med madras med LED Lysegrå 90 x 190 cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Kontinentalseng med madras med LED LysegrÃ¥ 90 x 190 cm Stof i 141 dage. Laveste pris i perioden er 2.599 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 2.809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.755 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kontinentalseng med madras med LED LysegrÃ¥ 90 x 190 cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kontinentalseng med madras med LED LysegrÃ¥ 90 x 190 cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20262.699 kr100 kr (4%)
8. maj 20262.599 kr100 kr (4%)
5. maj 20262.699 kr110 kr (4%)
11. apr. 20262.809 kr89 kr (3%)
6. apr. 20262.720 kr3 kr (0%)
1. apr. 20262.723 kr46,91 kr (2%)
30. mar. 20262.769,91 kr39,09 kr (1%)
26. mar. 20262.809 kr37,66 kr (1%)
25. mar. 20262.771,34 kr37,66 kr (1%)
7. mar. 20262.809 kr25,66 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret