Gå til hovedindhold

Boligcenter Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288335180
Pris fra 5.699 krtil 6.203,34 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 504,34 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5699 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl
-27%5.699 kr
Før 7.838 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Gør dig klar til max komfort med boksmadras sengen, der forvandler dit soveværelse til en afslappende oase. Den har et moderne look og holder tingene enkle, med tidløse linjer. Den luksuriøse fløjls hovedgavl føles skøn og tilføjer et elegant touch, perfekt til voksnes rum, der gerne vil have lidt flair. Forestil dig et fedt sted, hvor hvert øjeblik giver dig en indbydende og fredelig følelse. Premium Fløjls Hovedgavl Denne seng har en smuk fløjls hovedgavl, der både ser godt ud og føles blød. Perfekt til at læne sig tilbage, mens du læser eller ser TV. Materialet gør ikke kun dit soveværelse pænt, men giver også en luksuriøs komfort.Solid Træramme Bygget til at holde, bruger sengestellet konstrueret træ for stabilitet og pålidelighed. Det er stærkt og håndterer alle typer madrasser uden knirkende lyde.Medium Fast Skummadras Madrassen tilbyder den rigtige støtte, der balancerer komfort og fasthed. Den medium faste følelse passer til alle sovestile—ryg, side eller mave—og holder din rygsøjle justeret.Moderne Design Sengens enkle design udstråler stil. Dens rene linjer passer ind i ethvert moderne hjem og giver dit værelse et elegant touch.Nem Vedligeholdelse At holde den frisk ser skarp ud er let—bare tør den af med en fugtig klud. Med sit lav-vedligeholdelsesdesign kan du nyde stil og komfort uden for meget tid til rengøring. Farve: MørkegrønMateriale: FløjlRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 200 x 128 cm (L x B x H)Kompatibel madrasstørrelse: Kejser seng (200 cm x 200 cm eller 79" x 79")Maksimalt antal mennesker: 2SlidstærkMed lamelrammeMed madrasMed sengegavlForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1x Sengestel1x Hovedgærde1x Madras1x Madras topper1x Bænk...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 102.88g
EAN: 8721288335180
Varenr.: 1619278
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl
-27%5.720 kr
Før 7.858 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 102.88g
EAN: 8721288335180
Varenr.: 1619278
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl
-27%5.720 kr
Før 7.858 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 200 x 200 cm
Vægt: 102.88g
EAN: 8721288335180
Varenr.: 1619278
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl
6.203,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK5.699 kr5.699 krKøb
2Livera DK5.720 kr5.789 krKøb
3Vivas DK5.720 kr5.789 krKøb
4DesignShoppen6.203,34 kr6.203,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl

PriceData har fulgt prisen på Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl i 84 dage. Laveste pris i perioden er 5.699 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 6.134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.989 kr.

Den nuværende pris på 5.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Box spring seng med madras Mørkegrøn 200 x 200 cm Fløjl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.699 kr435 kr (7%)
25. mar. 20266.134 kr
12. mar. 20266.133,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret