Gå til hovedindhold

Boligcenter Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288329172
Pris fra 4.399 krtil 4.834,83 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 435,83 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl
-20%4.399 kr
Før 5.504 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

En moderne løsning for dem, der vil have elegance og funktionalitet. LED Box Spring Bed giver dit rum et unikt look med sit moderne design og livlige lys. Den har en fløjlsoverflade, som sammen med den solide træramme giver en luksuriøs fornemmelse, der gør den til et smukt indslag i ethvert soveværelse. Den skiller sig ud med flerfarvede LED-lamper, der kan skræddersyes til dit humør og skabe en atmosfære, der passer til din afslapning. Robuste materialer: Sengen er lavet med fløjl og træramme, der giver både blødhed og solid støtte. Fløjlens elegante fornemmelse inviterer til berøring, og det konstruerede træ sikrer lang holdbarhed. Kombinationen gør sengen både stilfuld og stabil.Belysningsinnovation: Med alsidige LED-strips ændrer denne seng ethvert rum til en hyggelig oplevelse. Uanset om du vil slappe af eller underholde, sætter LED-lysene stemningen. De er USB-drevne, energivenlige og nemme at justere til dit humør.Justerbar komfort: Den smarte sengegavl kan justeres i to højder for at passe til forskellige behov. Du kan finde den perfekte vinkel til at læse, slappe af eller sove, hvilket gør sengen ekstra komfortabel. Justeringen tilføjer også fleksibilitet i forhold til stigende stil og rum.Optimeret støtte: Den medium-hårde lommefjedermadras sørger for optimal støtte til alle sovepositioner. Pocketfjedrene tilpasser sig og isolerer bevægelser, så du kan få en fredelig søvn, selv hvis du deler seng med andre. Denne funktion er ideel til par eller dem, der har en urolig søvn.Monteringsbehov: Samlingen kræver to personer og en skruetrækker for at bygge den rigtigt. Ved at følge de tydelige instruktioner kan sengen samles uden store problemer, hvilket giver et stabilt og hyggeligt sted til at slappe af og komme sig. Farve: SortMateriale: FløjlSamlede dimensioner: 203 x 147 x 128 cm (L x B x H)Vægt: 59,37 kgSlidstærk

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 74.37g
EAN: 8721288329172
Varenr.: 1687396
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl
-20%4.419 kr
Før 5.524 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

En moderne løsning for dem, der vil have elegance og funktionalitet. LED Box Spring Bed giver dit rum et unikt look med sit moderne design og livlige lys. Den har en fløjlsoverflade, som sammen med den solide træramme giver en luksuriøs fornemmelse, der gør den til et smukt indslag i ethvert soveværelse. Den skiller sig ud med flerfarvede LED-lamper, der kan skræddersyes til dit humør og skabe en atmosfære, der passer til din afslapning. Robuste materialer: Sengen er lavet med fløjl og træramme, der giver både blødhed og solid støtte. Fløjlens elegante fornemmelse inviterer til berøring, og det konstruerede træ sikrer lang holdbarhed. Kombinationen gør sengen både stilfuld og stabil.Belysningsinnovation: Med alsidige LED-strips ændrer denne seng ethvert rum til en hyggelig oplevelse. Uanset om du vil slappe af eller underholde, sætter LED-lysene stemningen. De er USB-drevne, energivenlige og nemme at justere til dit humør.Justerbar komfort: Den smarte sengegavl kan justeres i to højder for at passe til forskellige behov. Du kan finde den perfekte vinkel til at læse, slappe af eller sove, hvilket gør sengen ekstra komfortabel. Justeringen tilføjer også fleksibilitet i forhold til stigende stil og rum.Optimeret støtte: Den medium-hårde lommefjedermadras sørger for optimal støtte til alle sovepositioner. Pocketfjedrene tilpasser sig og isolerer bevægelser, så du kan få en fredelig søvn, selv hvis du deler seng med andre. Denne funktion er ideel til par eller dem, der har en urolig søvn.Monteringsbehov: Samlingen kræver to personer og en skruetrækker for at bygge den rigtigt. Ved at følge de tydelige instruktioner kan sengen samles uden store problemer, hvilket giver et stabilt og hyggeligt sted til at slappe af og komme sig. Farve: SortMateriale: FløjlSamlede dimensioner: 203 x 147 x 128 cm (L x B x H)Vægt: 59,37 kgSlidstærkMed RGB LED-stripsHovedgav med 2 installationshøjde mulighederStrømkilde: USBLystype: Led-stripsLys farve: FlerfarvetAdjustable min/max dimensions: 118/128 cmRammemateriale: Konstrueret træFyldmateriale: SkumHovedgærdestørrelse: 147 x 16 x 128 cm (B x D x H)med madrasMadrasmateriale: SkumDobbeltseng (140 cm x 200 cm eller 55" x 79")Maks. vægt: 280 kgKun til indendørs brugLeveringsindhold:1 x Sengestel: 203 x 147 x 35 cm (LxBxH)1 x Madras: 200 x 140 x 20 cm (LxBxH)1 x Madrastopper: 200 x 140 x 5 cm (LxBxH)1 x Hovedgærde med ører: 147 x 16 x 118/128 cm (LxBxH)2 x LED-stribe: 55 cmForsamling krævet: Ja Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 74.37g
EAN: 8721288329172
Varenr.: 1687396
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl
-20%4.419 kr
Før 5.524 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 74.37g
EAN: 8721288329172
Varenr.: 1687396
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Box spring seng med LED-lysstrimler Sort 140 x 200 cm Fløjl
4.834,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
2Livera DK4.419 kr4.488 krKøb
3Vivas DK4.419 kr4.488 krKøb
4DesignShoppen4.834,83 kr4.834,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl

PriceData har fulgt prisen på Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl i 127 dage. Laveste pris i perioden er 4.399 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 4.936 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.665 kr.

Den nuværende pris på 4.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kontinentalseng med LED -strimmellys Sort 140 x 200 cm Fløjl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264.399 kr493,7 kr (10%)
12. mar. 20264.892,7 kr293,7 kr (6%)
3. feb. 20264.599 kr100 kr (2%)
28. jan. 20264.499 kr437 kr (9%)
27. jan. 20264.936 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret