Gå til hovedindhold

Boligcenter Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158216663
Pris fra 3.999 krtil 5.749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.750 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkebrun 140 x 190 cm Stof
-24%3.999 kr
Før 5.252 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkebrun 140 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Denne boksmadrasseng med madras er en stilfuld og fleksibel tilføjelse til dit møbelarsenal. Dens enkle linjer og no-nonsense design gør den perfekt til et klassisk soveværelse. Den er ideel til vinter og forår og giver varme og komfort til dit eget lille fristed. Materialer: Sengen er solidt bygget med konstrueret træ og massivt fyrretræ, hvilket giver dig en robust base, men gør den let at flytte. Den bløde stofdæksel tilføjer elegance og komfort, så du får et hyggeligt sted at sove.Inkluderede komponenter: Du får en komfortabel madras, perfekt til at slappe af og få ny energi. Den støtter din krop og holder den i en lige linje, så du sover bedre.Funktioner / Design: Sengen har en smart manuel højdejustering, så du kan indstille den, som du vil. Med to valgmuligheder er den fantastisk til alle sovevaner.Anbefalet anvendelse: Perfekt til ethvert soveværelse; denne boksmadrasseng tilpasser sig din moderne livsstil. Dens enkle design passer ind overalt, uanset om du vil have et minimalistisk look eller noget lidt finere. Den fungerer godt i både hyggelige vinterindstillinger og varme forårsstemninger.Pleje & Vedligeholdelse: Giv bare stoffet en hurtig tør af med en klud for at holde det friskt. Undgå at få det vådt, så holder det sig pænt i lang tid. Farve: MørkebrunMateriale: StofRammemateriale: TræSamlede dimensioner: 193 x 144 x 128 CM (L x B x H)Madras størrelse: Kort dobbeltseng (140 cm x 190 cm eller 55" x 75")Maks. vægt: 200 kgMaksimalt antal mennesker: 2SlidstærkSimplistiskForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 70.08g
EAN: 8721158216663
Varenr.: 1584505
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkebrun 140 x 190 cm Stof
-24%4.020 kr
Før 5.272 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkebrun 140 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 190 cm
Vægt: 70.08g
EAN: 8721158216663
Varenr.: 1584505
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkebrun 140 x 190 cm Stof
-24%4.020 kr
Før 5.272 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med hovedgærde Mørkebrun 140 x 190 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 190 cm
Vægt: 70.08g
EAN: 8721158216663
Varenr.: 1584505
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof
5.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
2Livera DK4.020 kr4.089 krKøb
3Vivas DK4.020 kr4.089 krKøb
4BoligRetning5.749 kr5.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof i 124 dage. Laveste pris i perioden er 3.799 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 5.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.525 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Box Spring Seng Med Hovedgærde Mørkebrun 140 X 190 Cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.999 kr1.750 kr (30%)
2. maj 20265.749 kr600 kr (12%)
27. apr. 20265.149 kr100 kr (2%)
24. apr. 20265.249 kr979 kr (23%)
19. apr. 20264.270 kr509 kr (11%)
18. apr. 20264.779 kr509 kr (12%)
17. apr. 20264.270 kr509 kr (11%)
16. apr. 20264.779 kr509 kr (12%)
6. apr. 20264.270 kr1,45 kr (0%)
2. apr. 20264.268,55 kr1,45 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret