Gå til hovedindhold

Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort

BoseElektronikEAN: 0017817861120
Pris fra 1.864 krtil 2.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 635 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.834 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1864 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bose QuietComfort Ultra TWS earbuds Hovedtelefoner Sort
1.864 kr
Til butik
Bose QuietComfort Ultra TWS earbuds Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bose
Artikel nr.: 896637-0010
EAN: 0017817861120
Varenr.: 1003489951
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort
1.900 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds (2nd Gen) Stereo Grå, Sort
-23%1.936 kr
Før 2.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds (2nd Gen) Stereo Grå, Sort billede

Produktinformation

Adaptiv aktiv støjreduktion mindsker forstyrrelser i støjende omgivelser Indbyggede mikrofoner og TWS Bluetooth holder opkald klare og synkroniserede Balanceret lyd i studiostil hjælper musik og konferencelyd med at lyde naturligt Sikre silikoneørepropper og ergonomisk in-ear‑form for stabil brug hele dagen USB-C-ladeetui og indbygget batteri giver op til 6 t afspilning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bose
Kategori: In-Ear
Artikel nr.: 896637-0010
EAN: 0017817861120
Varenr.: 5020057858
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bose QuietComfort Ultra Earbuds (Gen 2) - Black
1.978 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bose QuietComfort Ultra TWS earbuds Hovedtelefoner Sort
2.189 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Bose QuietComfort Ultra TWS in-ear - sort/grå
-11%2.399 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Bose QuietComfort Ultra TWS in-ear - sort/grå
-11%2.419 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bose QuietComfort Ultra Gen 2 Wireless In-Ear Headphones Sort
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.864 kr1.864 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.900 kr1.900 krKøb
3Dustin DK1.936 kr2.022,25 krKøb
4Proshop DK1.978 kr1.978 krKøb
5Ultrashop2.189 kr2.189 krKøb
6Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
7Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
8Dealicious Danmark2.499 kr2.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort

PriceData har fulgt prisen på Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.834 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 2.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.983 kr.

Den nuværende pris på 1.864 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - støjisolerende - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.864 kr11 kr (1%)
30. maj 20261.875 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.876 kr11 kr (1%)
28. maj 20261.887 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.888 kr12 kr (1%)
24. maj 20261.900 kr25 kr (1%)
23. maj 20261.875 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.886 kr12 kr (1%)
21. maj 20261.898 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.899 kr28 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret