Gå til hovedindhold

Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i

BoschEludstyrApp-baseret fjernbetjeningSmart klimastyringEAN: 4062321196615

Bosch WiFi-modul til Climate 3000i varmepumper. Smart app-styring via HomeCom Easy med fjernbetjening og overvågning. Installation på under 10 minutter. Læs mere

Pris fra 741 krtil 1.307 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 566 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 719 kr 30. maj

Sammenlign priser på Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 741 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch wifi-modul til climate 3000i varmepumpe modeller
741 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
WiFi-modul til Bosch Climate 3000i klimaanlæg
769 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
WiFi-modul til Bosch Climate 3000i klimaanlæg
779 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch wi-fi modul til Climate 3000i klimaanlæg
819 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WIFI modul til Climate 3000I luft til luft serie
880,15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i
1.307 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk741 kr741 krKøb
2CompletVVS769 kr769 krKøb
3BilligVVS DK779 kr779 krKøb
4Greenline819 kr819 krKøb
5EL-GROSSISTEN880,15 kr880,15 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.307 kr1.506 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch WiFi-modul til Climate 3000i

Bosch

Bosch WiFi-modul til Climate 3000i varmepumper. Smart app-styring via HomeCom Easy med fjernbetjening og overvågning. Installation på under 10 minutter.

• wifi modul
• klimastyring
• varmepumpe tilbehør
• bosch homecom
• app styring
• smart home
• climate 3000i
• Smart klimastyring
• App-baseret fjernbetjening

Beskrivelse

Bosch WiFi-modul til Climate 3000i klimaanlæg giver dig smart kontrol over din varmepumpe via smartphone. Modulet installeres nemt på under 10 minutter og forbinder dit Climate 3000i system til Bosch HomeCom Easy appen. Med appen kan du styre temperatur, overvåge energiforbrug og justere indstillinger uanset hvor du er. Flere telefoner kan kobles til samme varmepumpe, og flere varmepumper kan styres fra samme app. Ideelt til moderne familier der ønsker nem og fleksibel klimastyring med mulighed for energibesparelser gennem præcis temperaturkontrol.

Specifikationer

app:Bosch HomeCom Easy
type:WiFi-modul
vægt:0.109 kg
varenummer:6278631315
installation:Under 10 minutter
flere_enheder:Ja
fjernbetjening:Ja
kompatibilitet:Climate 3000i serien
leverandør_nr:7736606771

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang tid tager det at installere WiFi-modulet?

Installation af Bosch WiFi-modulet tager under 10 minutter og kan udføres uden teknisk ekspertise.

Kan flere telefoner styres samme varmepumpe?

Ja, flere smartphones kan kobles til samme Climate 3000i varmepumpe via HomeCom Easy appen.

Virker modulet kun med Climate 3000i serien?

Ja, dette WiFi-modul er specifikt designet til Bosch Climate 3000i klimaanlæg og varmepumper.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i

PriceData har fulgt prisen på Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i i 178 dage. Laveste pris i perioden er 703 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 796,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 738 kr.

Den nuværende pris på 741 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bosch Wi-Fi modul, USB - Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026741 kr22 kr (3%)
30. maj 2026719 kr22 kr (3%)
29. maj 2026741 kr17 kr (2%)
25. maj 2026724 kr35 kr (5%)
24. maj 2026759 kr35 kr (5%)
6. maj 2026724 kr35 kr (5%)
5. maj 2026759 kr35 kr (5%)
24. apr. 2026724 kr35 kr (5%)
23. apr. 2026759 kr35 kr (5%)
24. mar. 2026724 kr72,25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret