Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader

Bosch GroupEAN: 4053423691177
Pris fra 2.955 krtil 4.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.144 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2955 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch VisiMow 18V-100 Robotplæneklipper Elektrisk 16 cm Skærebredde inkl. 1x4Ah
2.955 kr
Til butik
Bosch VisiMow 18V-100 Robotplæneklipper Elektrisk 16 cm Skærebredde inkl. 1x4Ah billede

Produktinformation

Bosch VisiMow 18V-100 - Robotplæneklipper - ledningfri - 18 V - 4 Ah - 16 cm - 1x Batteri og oplader inkluderet

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008E1000
EAN: 4053423691177
Varenr.: 1003837983
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch VisiMow 18V-100 Robotplæneklipper Elektrisk 16 cm Skærebredde inkl. 1x4Ah
2.966 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader
-3%3.699 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader
-3%3.719 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch VisiMow 18V-100 Robotplæneklipper Elektrisk 16 cm Skærebredde inkl. 1x4Ah
4.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.955 kr2.955 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.966 kr2.966 krKøb
3Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
4Vivas DK3.719 kr3.769 krKøb
5Ultrashop4.099 kr4.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader

PriceData har fulgt prisen på Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader i 85 dage. Laveste pris i perioden er 2.955 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 3.519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.211 kr.

Den nuværende pris på 2.955 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Bosch VisiMow 18V-100 robotplæneklipper - 16 cm skærebredde, inkl. 1×4 Ah batteri og lader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.955 kr11 kr (0%)
1. jun. 20262.966 kr49 kr (2%)
29. maj 20263.015 kr200 kr (6%)
27. maj 20263.215 kr28 kr (1%)
9. maj 20263.187 kr267 kr (8%)
8. maj 20263.454 kr267 kr (8%)
28. mar. 20263.187 kr332 kr (9%)
15. mar. 20263.519 kr119 kr (4%)
11. mar. 20263.400 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret