Gå til hovedindhold

Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser

BoschRedskaberEAN: 3165140889483
Pris fra 1.269 krtil 1.973 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 704 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.215 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1269 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GHG 23-66 Professional Varmepistol 2300W
1.269 kr
Til butik
Bosch GHG 23-66 Professional Varmepistol 2300W billede

Produktinformation

Bosch GHG 23-66 Professional - Varmepistol - 2300 W - 150 - 500 l/min

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06012A6300
EAN: 3165140889483
Varenr.: 997427369
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Varmluftspistol Bosch GHG 23-66 - 2.300 W
1.599 kr
Til butik
Varmluftspistol Bosch GHG 23-66 - 2.300 W billede

Produktinformation

Fordele ved varmluftspistolMed Bosch GHG 23-66 får du en kraftig varmluftspistol til krævende opgaver i værksted og på byggepladsen. Effekten på 2.300 W giver hurtig opvarmning, så du effektivt kan fjerne maling, forme plastik eller løsne fastgroede materialer. Det ergonomiske greb og den robuste konstruktion gør den velegnet til både professionelle håndværkere og ambitiøse gør‑det‑selv‑projekter.Til præcise opgaver i elværktøjskategorienGHG 23-66 er en del af Bosch Professional-serien og er designet til alsidig brug i renovering og byggeri. Den er oplagt til opgaver som krympefolie, blødgøring og målrettet opvarmning, hvor du har brug for stabil ydeevne og kontrolleret varme.Type: VarmluftspistolSerie: GHG 23-66Effekt: 2.300 WStrømkilde: Ledningsført...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Varmluftpistoler
Vægt: 2.62g
EAN: 3165140889483
Varenr.: 1929202
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional Professional GHG 23-66, 230V
1.601 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Varmluftspistol Bosch GHG 23-66 - 2.300 W
1.619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser
1.890 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GHG 23-66 - Varmluftpistol - 06012A6300
1.973 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.269 kr1.269 krKøb
2Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
3Proshop DK1.601 kr1.601 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.890 kr1.890 krKøb
6Homeshop DK1.973 kr1.973 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser

PriceData har fulgt prisen på Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.191 kr.

Den nuværende pris på 1.269 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bosch varmluftpistol GHG 23-66, 2300 W, med 2 dyser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.269 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.272 kr3 kr (0%)
22. apr. 20261.269 kr42 kr (3%)
18. apr. 20261.227 kr107 kr (8%)
31. mar. 20261.334 kr119 kr (10%)
22. mar. 20261.215 kr119 kr (9%)
16. mar. 20261.334 kr121 kr (10%)
22. feb. 20261.213 kr9 kr (1%)
21. feb. 20261.204 kr5 kr (0%)
20. feb. 20261.199 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret