Gå til hovedindhold

Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde

BoschRedskaberEAN: 4059952558790
Pris fra 939 krtil 1.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 939 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde
939 kr
Til butik
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde billede

Produktinformation

Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 - Hæktrimmer - ledningfri - 18 V - 2.5 Ah - 2800 spm - 50 cm - Skærekapacitet 20 mm - tandmellemrum: 20 mm - 2.6 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0600849K01
EAN: 4059952558790
Varenr.: 999863505
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 hækkeklipper - 50 cm, 18 V, ledningsfri
-28%1.079 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 hækkeklipper - 50 cm, 18 V, ledningsfri billede

Produktinformation

Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 - Hæktrimmer - ledningfri - 18 V - 2.5 Ah - 2800 spm - 50 cm - Skærekapacitet 20 mm - tandmellemrum: 20 mm - 2.6 kgGenereltFunktioner: Anti-Blocking Systemletvægtbørsteløs motorbatteriniveauindikatormultipositions-fronthåndtagfrontklingeværnPOWER FOR ALL batteri 18 VHastighed: 2800 spmLedningsfri: JaMotortype: ElektriskProdukttype: HæktrimmerTrimmer/savKlinge: 50 cmMaks. skærekapacitet: 20 mmTandmellemrum: 20 mmBatteriDriftstid (op til): 55 min.Forsynet spænding: 18 VGenopladningstid: 60 minKapacitet: 2.5 AhTeknologi: LitiumionDiverseGaranti: 3 årInkluderet tilbehør: Batterioplader AL 1830 CVStøj- og vibrationsoplysninger: Vibration: 2.5 m/s² / usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydtryk: 74 dB(A) / usikkerhed K: 2 dB(A) | Lydstyrke: 94 dB(A) / usikkerhed K: 2 dB(A)Mål og vægtBredde: 23.95 cmHøjde: 18.92 cmLængde: 99.2 cmVægt: 2.6 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Hækkeklippere
Vægt: 4.8g
EAN: 4059952558790
Varenr.: 2107024
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU HÆKKEKLIPPER 18-50 18V 2,5AH
1.089 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 hækkeklipper - 50 cm, 18 V, ledningsfri
-28%1.099 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde
1.199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 (SOLO)
1.223 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Hækkeklipper 18-50 18V 2,5ah - 0600849K01
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK939 kr939 krKøb
2Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.089 kr1.089 krKøb
4Vivas DK1.099 kr1.168 krKøb
5Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb
6Proshop DK1.223 kr1.223 krKøb
7Homeshop DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde

PriceData har fulgt prisen på Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 939 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.223 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.123 kr.

Den nuværende pris på 939 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bosch UniversalHedgeCut 18V-50 Hæktrimmer Elektrisk 2800spm 50cm Klingelængde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026939 kr21 kr (2%)
13. maj 2026960 kr119 kr (11%)
6. maj 20261.079 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.081 kr9 kr (1%)
10. apr. 20261.090 kr71 kr (6%)
1. apr. 20261.161 kr62 kr (5%)
14. mar. 20261.223 kr62 kr (5%)
8. mar. 20261.161 kr47 kr (4%)
22. feb. 20261.208 kr7 kr (1%)
9. feb. 20261.201 kr123 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret