Gå til hovedindhold

Bosch Home & Garden Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C

Bosch Home & GardenRedskaber3-i-1 multitalentHjemmeværksted og byggeprojekterEAN: 3165140877435

Bosch Uneo Maxx 3-i-1 akku-borehammer med pneumatisk hammermekanisme. Borer i beton, træ og metal. Kun 1,4 kg og SDS-Quick tilbehørsskift på 3 sekunder. Læs mere

Pris fra 584 krtil 1.209 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 625 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 584 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Uneo Maxx 18 V Akku borehammer - uden batteri
584 kr
Til butik
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Uneo Maxx (SOLO)
723 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Uneo Maxx Borehammer Intet batteri 18V 0.6Joule
732 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Uneo Maxx Borehammer Intet batteri 18V 0.6Joule
759 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C
777 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch Uneo Maxx 18 V Akku borehammer - uden batteri
779 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer - uden batteri
789 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 18V Uneo Maxx borehammer - uden batteri
805 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch UneoMaxx 18V Solo akku-hammer, uden batteri
806 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer - uden batteri
815 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBOREHAMMER UNEO MAXX 18VSOLO ADAPTER - SOLO
1.209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj584 kr584 krKøb
2Proshop.dk723 kr723 krKøb
3CompuMail DK732 kr732 krKøb
4Ultrashop759 kr759 krKøb
5Homeshop DK777 kr777 krKøb
6LavprisEl779 kr779 krKøb
7CompletVVS789 kr789 krKøb
8LavprisVVS805 kr805 krKøb
9Teknikproffset DK806 kr865 krKøb
10BilligVVS DK815 kr815 krKøb
11CS MEGASTORE DK1.209 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer

Bosch Home & Garden

Bosch Uneo Maxx 3-i-1 akku-borehammer med pneumatisk hammermekanisme. Borer i beton, træ og metal. Kun 1,4 kg og SDS-Quick tilbehørsskift på 3 sekunder.

• borehammer
• akku boremaskine
• bosch drill
• sds borehammer
• pneumatisk borehammer
• 3-i-1 værktøj
• Hjemmeværksted og byggeprojekter
• 3-i-1 multitalent

Beskrivelse

Bosch Uneo Maxx er en kraftfuld 3-i-1 akku-borehammer der fungerer som borehammer, boremaskine og skrumaskine. Med pneumatisk hammermekanisme borer den let gennem de hårdeste materialer som murværk og beton. Værktøjet vejer kun 1,4 kg og er en af verdens mindste batteridrevne borehamre. SDS-Quick systemet gør det muligt at skifte tilbehør på kun 3 sekunder. Inkluderer PowerLight LED-belysning og elektroniske indikatorer. Del af Bosch Power for ALL 18V-system hvor samme batteri passer til alle værktøjer. Leveres med omfattende tilbehørspakke inklusiv betonbor, universalbor og bits.

Specifikationer

motor:Akku
vægt:1,4 kg
slagantal:0-5.000 slag/min
spænding:18V
hammerværk:Pneumatisk
produktnummer:060395230C
værktøjstype:Borehammer
akku_medfølger:Nej
lader_medfølger:Nej
maks_bor_diameter_træ:10 mm
maks_bor_diameter_beton:10 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Følger der batteri og lader med Bosch Uneo Maxx?

Nej, denne model leveres uden akku og lader. Du skal købe 18V Power for ALL batteri separat.

Hvilke materialer kan den bore i?

Bosch Uneo Maxx kan bore i beton (op til 10mm), træ (op til 10mm), metal og bruges til skruning. Pneumatisk hammermekanisme gør den effektiv i murværk.

Hvad betyder SDS-Quick?

SDS-Quick er Bosch's hurtige tilbehørsskiftesystem der lader dig skifte bor og bits på kun 3 sekunder uden værktøj.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C

PriceData har fulgt prisen på Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C i 184 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 587 kr.

Den nuværende pris på 584 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer (uden akku og lader) - 060395230C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026584 kr21 kr (4%)
23. maj 2026563 kr17 kr (3%)
22. maj 2026580 kr61 kr (12%)
23. apr. 2026519 kr11 kr (2%)
16. apr. 2026530 kr12 kr (2%)
7. apr. 2026542 kr24 kr (4%)
6. apr. 2026566 kr15 kr (3%)
3. apr. 2026581 kr36 kr (7%)
18. mar. 2026545 kr3 kr (1%)
17. mar. 2026548 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret