Gå til hovedindhold

Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10)

Pris fra 71 krtil 121 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch X-LOCK Standard for Inox, 10 x 125 x 1 x 22,23 mm, til lige snit
71 kr
Til butik
Bosch X-LOCK Standard for Inox, 10 x 125 x 1 x 22,23 mm, til lige snit billede

Produktinformation

X-LOCK Standard for Inox-skæreskive giver mulighed for pålidelige skæringer i Inox. Den tynde skivekant giver jævn og nem skæring. Derudover indeholder skiven ikke jernholdige, svovlholdige og chlorerede fyldstoffer. Bosch skæreskiverne overholder de maksimale sikkerhedskrav i henhold til EN 12413. Brug denne skive til skæring af Inox. Takket være det nøglefri X-LOCK-system kan der nemt og hurtigt skiftes skæreskive. X-LOCK-skæreskiver passer også til standardvinkelslibere. Lige 10 stk. Rapido-skæreskiver i dåse med genluksystem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: 2608619267
EAN: 3165140947572
Varenr.: 2812193
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10)
75,56 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Standard for INOX WA 60 T BF Skæreskiver Vinkelkværn
99 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bosch X-LOCK skreskive STDI, 125 x 1,0 mm, inox
121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK71 kr110 krKøb
2CS MEGASTORE DK75,56 kr114,56 krKøb
3CompuMail DK99 kr99 krKøb
4WATTOO.DK121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10)

PriceData har fulgt prisen på Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bosch Standard for INOX WA 60 T BF - Kæreskive - 125 mm - X-LOCK (pakke med 10) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202671 kr7 kr (11%)
1. jun. 202664 kr1 kr (2%)
13. maj 202665 kr5,31 kr (8%)
12. maj 202670,31 kr
7. maj 202670 kr5 kr (8%)
5. maj 202665 kr1 kr (2%)
3. maj 202664 kr1 kr (2%)
30. apr. 202665 kr5 kr (7%)
27. apr. 202670 kr1 kr (1%)
25. apr. 202669 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret