Gå til hovedindhold

Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40

BoschRedskaberEAN: 3165140780070
Pris fra 2.374 krtil 3.885 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.511 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.304 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2374 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch D-tect 120 digitale multi-detektor
2.374 kr
Til butik
Bosch D-tect 120 digitale multi-detektor billede

Produktinformation

Bosch D-tect 120. Måletilstande: Live cable detector, Metaldetektor, Trådfinder

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601081301
EAN: 3165140780070
Varenr.: 994038245
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40
2.743 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Multidetektor Bosch D-tect 120 - digital vægscanner
3.099 kr
Til butik
Multidetektor Bosch D-tect 120 - digital vægscanner billede

Produktinformation

Fordele ved multidetektor til elværktøjGør boring og renovering mere tryg med Bosch D-tect 120. Denne digitale multidetektor hjælper dig med at lokalisere skjulte elementer i vægge, så du kan planlægge arbejdet bedre og undgå ubehagelige overraskelser. Den klare skærm viser tydelig markering af centrum, hvilket gør det enkelt at pejle ind på objektet.Sådan hjælper Bosch D-tect 120 i dit byggeprojektVærktøjet er velegnet til både gør‑det‑selv og professionelle, der arbejder med boring, opsætning og installation. Enheden tilbyder flere måletilstande: metalregistrering, registrering af strømførende kabler samt søgefunktion til ledninger. Det giver dig et hurtigt overblik, uanset om du arbejder i køkkenet, på byggepladsen eller i renoveringsopgaver.Målefunktioner: Metal, strømførende kabler, ledningerDisplay: Grafisk skærm med centrumsmarkeringProdukttype: Digital multidetektorSerie: Professional D-tect 120...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Detektorer
Vægt: 5.18g
EAN: 3165140780070
Varenr.: 1923462
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multidetektor Bosch D-tect 120 - digital vægscanner
3.119 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Wallscanner D-tect 120 - Detektor - 0601081301
3.885 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.374 kr2.374 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.743 kr2.743 krKøb
3Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
4Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb
5Homeshop DK3.885 kr3.885 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40

PriceData har fulgt prisen på Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.232 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 2.577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.404 kr.

Den nuværende pris på 2.374 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bosch Sienų skeneris D-tect 120, LB 1x2.0, GAL 12V-40 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.374 kr45,14 kr (2%)
21. maj 20262.419,14 kr42,86 kr (2%)
15. maj 20262.462 kr129 kr (6%)
7. maj 20262.333 kr89 kr (4%)
25. apr. 20262.422 kr6 kr (0%)
16. apr. 20262.428 kr11 kr (0%)
15. apr. 20262.439 kr35 kr (1%)
3. apr. 20262.474 kr11 kr (0%)
2. apr. 20262.485 kr11 kr (0%)
29. mar. 20262.474 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret