Gå til hovedindhold

Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort

BOSCHMikrobølgeovneEAN: 4242005319565
Pris fra 5.172 krtil 5.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 547 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5172 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie 8 BER7321B1 Mikrobølgeovn Til indbygning 900W 21l Sort
5.172 kr
Til butik
Bosch Serie 8 BER7321B1 Mikrobølgeovn Til indbygning 900W 21l Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie 8 BER7321B1. Placering af apparat: Indbygget, Produkttype: Solo mikroovn, Indvendig kapacitet: 21 L, Mikrobølgeeffekt: 900 W, Indbygget skærm, Skærmtype: TFT, Kontroltype: Berøring, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BER7321B1
EAN: 4242005319565
Varenr.: 1001769092
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort
5.194,98 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Indbygget mikrobølgeovn Bosch Serie 8 BER7321B1 - 21 l, 900 W, sort
-7%5.699 kr
Før 6.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Indbygget mikrobølgeovn Bosch Serie 8 BER7321B1 - 21 l, 900 W, sort billede

Produktinformation

Elegant indbygget mikrobølgeovn til det moderne køkkenGør hverdagen nemmere med Bosch Serie 8 BER7321B1 - en sort, stilren indbygget mikrobølgeovn med 21 l kapacitet og 900 W effekt. Den store TFT-skærm og touchbetjening giver intuitiv styring, mens 10 automatiske programmer hjælper dig hurtigt i mål, uanset om du skal varme rester eller tilberede en hurtig snack.Design og brugervenlighedDet rene frontdesign i sort passer flot ind i moderne køkkener. Ovnen har sidehængslet dør med udtrækshåndtag, og uden drejetallerken udnyttes pladsen effektivt. Indbygningen sikrer et sammenhængende udtryk i skabsvæggen.Produkttype: Solo-mikrobølgeovnPlacering: IndbygningFarve: SortKapacitet: 21 lMikrobølgeeffekt: 900 WEffektniveauer: 5Automatiske programmer: 10Betjening: Touch med TFT-displayForsinket start: NejDørhængsling: Højre, sideåbningDøråbningstype: Træk-udDrejetallerken: NejLedningslængde: 1,75 mTilkoblet effekt: 1.990 WStrøm: 10 ASpænding: 220 – 240 VFrekvens: 50/60 HzMål (B × H × D): 59,4 × 38,2 × 31,8 cmVægt: 18,7 kgNisjemål (B × H × D): 56,8 × 36,2–38,2 × 30 cmManual medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 28.85g
EAN: 4242005319565
Varenr.: 1895502
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Indbygget mikrobølgeovn Bosch Serie 8 BER7321B1 - 21 l, 900 W, sort
-7%5.719 kr
Før 6.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.172 kr5.172 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.194,98 kr5.263,98 krKøb
3Boligcenter DK5.699 kr5.699 krKøb
4Vivas DK5.719 kr5.978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.953 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 6.909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.614 kr.

Den nuværende pris på 5.172 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Bosch Serie 8 BER7321B1, Indbygget, Solo mikroovn, 21 L, 900 W, Berøring, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.172 kr22,98 kr (0%)
18. maj 20265.194,98 kr769,9 kr (13%)
14. maj 20265.964,88 kr336,12 kr (5%)
13. maj 20266.301 kr588 kr (10%)
9. maj 20265.713 kr10 kr (0%)
8. maj 20265.703 kr26 kr (0%)
7. maj 20265.677 kr422 kr (8%)
2. maj 20265.255 kr7 kr (0%)
1. maj 20265.262 kr7 kr (0%)
29. apr. 20265.255 kr437 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret