Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid

Bosch GroupKøleskabeEAN: 4242005196517
Pris fra 3.899 krtil 5.338 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.439 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.799 kr 11. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3899 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kølefryseskab Bosch KGN33NWEB NoFrost 282 l - hvid
3.899 kr
Til butik
Kølefryseskab Bosch KGN33NWEB NoFrost 282 l - hvid billede

Produktinformation

Fritstående kølefryseskab med NoFrost og god pladsBosch KGN33NWEB er et praktisk og brugervenligt kølefryseskab til hverdagen. Med en samlet nettokapacitet på 282 l får du god plads i køl (193 l) og en rummelig fryser nederst (89 l). NoFrost og automatisk afrimning sparer tid, mens MultiAirflow og LED-belysning giver et jævnt og overskueligt kølemiljø. Temperaturen overvåges af alarmer, og dørene kan vendes, så skabet passer fleksibelt ind i dit køkken.Hvorfor vælge dette kølefryseskab?Det fritstående design i hvid gør det let at placere, og den indvendige LED‑skærm gør betjeningen enkel. SuperCool hjælper med hurtig nedkøling efter større indkøb. I frysedelen finder du tre skuffer, 11 kg indfrysning pr. døgn og op til 19 timers opbevaring ved strømsvigt.Type: Fritstående kølefryseskab, bundfryserFarve: HvidNettokapacitet i alt: 282 l (køl 193 l, frys 89 l)Bruttokapacitet i alt: 306 lNoFrost: Ja (køl) | Automatisk afrimning: Ja (køl og frys)Funktioner: MultiAirflow, SuperCool, LED‑lys, indbygget LED‑displayHylder/bakker køl: 3 | Dørhylder: 3 | Grøntsagsskuffer: 3Fryser: 3 skuffer, indfrysning 11 kg/24 t, opbevaring ved strømsvigt 19 tLydniveau: 42 dB (klasse D)Energieffektivitet: Klasse E, 237 kWh/årKlimaklasse: SN‑T | Omgivelsestemperatur: 10–43 °CDørhængsling: Højre, vendbare døreJusterbare fødder og selvluk: JaAlarmer: Temperatur- og døråbningsalarmTilslutning: 220–240 V, 50 Hz, 100 W, 10 AMål (H × B × D): 176 × 60 × 66 cmLedningslængde: 2,4 m...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Fritstående køleskabe
Vægt: 177.36g
EAN: 4242005196517
Varenr.: 1923984
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kølefryseskab Bosch KGN33NWEB NoFrost 282 l - hvid
3.919 kr
Til butik
Kølefryseskab Bosch KGN33NWEB NoFrost 282 l - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Fritstående køleskabe
Vægt: 177.36g
EAN: 4242005196517
Varenr.: 1923984
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 2 KGN33NWEB Køleskab/fryser Bund-fryser Hvid
4.552 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid
4.751 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 2 KGN33NWEB Køleskab/fryser Bund-fryser Hvid
4.979 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch KGN33NWEB - Fritstående kølefryseskab
5.338 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
2Vivas DK3.919 kr5.918 krKøb
3CompuMail DK4.552 kr4.552 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.751 kr4.950 krKøb
5Ultrashop4.979 kr4.979 krKøb
6Homeshop DK5.338 kr5.338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 3.599 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 4.512 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.129 kr.

Den nuværende pris på 3.899 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Bosch Serie | 2 KGN33NWEB - Køleskab/fryser - bund-fryser - fritstående - bredde: 60 cm - dybde: 66 cm - højde: 176 cm - 282 liter - Klasse E - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.899 kr100 kr (3%)
11. maj 20263.799 kr100 kr (3%)
8. maj 20263.899 kr100 kr (3%)
5. maj 20263.799 kr713 kr (16%)
25. apr. 20264.512 kr302 kr (7%)
22. apr. 20264.210 kr32 kr (1%)
20. apr. 20264.242 kr5 kr (0%)
19. apr. 20264.237 kr15 kr (0%)
18. apr. 20264.222 kr33 kr (1%)
17. apr. 20264.189 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret