Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri

Bosch GroupKøretøjer og deleEAN: 4059952589084
Pris fra 1.419 krtil 2.331,67 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 912,67 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.240 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1419 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GST 18V-125 S PROFESSIONAL Stiksav 18V
1.419 kr
Til butik
Bosch GST 18V-125 S PROFESSIONAL Stiksav 18V billede

Produktinformation

Bosch GST 18V-125 S PROFESSIONAL. Håndtagstype: Tønde greb, Produktfarve: Sort, Blå, Rød, Facetkapacitet (maks.): 90°. Tomgangshastighed (maks.): 3500 spm, Skæredybde i træ: 12,5 cm, Tomgangshastighed (min.): 500 spm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Vægt: 1,9 kg, Bredde: 78 mm, Dybde: 242 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06015B2001
EAN: 4059952589084
Varenr.: 1001584694
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkustiksav Gst 18V-125-7442593 - 06015B2001
1.650 kr
Til butik
Bosch Akkustiksav Gst 18V-125-7442593 - 06015B2001 billede

Produktinformation

Bosch akkustiksav GST 18V-125 En kraftfuld, ledningsfri stiksav til præcisionsskæring i træ, metal og plast – enkel at bruge både til gør-det-selv-opgaver og professionelt arbejde. Nøglefunktioner 18 V batteridrift for trådløs frihed og bevægelsesfrihed på byggepladsen. Variabel hastighed for bedre kontrol ved forskellige materialer og snit. Pendulfunktion for hurtigere og mere aggressive snit, eller finere snit ved frakobling. Værktøjsfri klingeudskiftning for hurtige skifte mellem klinger....

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 2.57g
Artikel nr.: 06015B2001
EAN: 4059952589084
Varenr.: 7442593
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch STIKSAV GST 18V-125 S SOLO - SOLO
1.661 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GST 18V-125 S PROFESSIONAL Stiksav 18V
1.739 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STIKSAV GST 18V-125 S SOLO
2.331,67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.419 kr1.419 krKøb
2Homeshop DK1.650 kr1.650 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.661 kr1.661 krKøb
4Ultrashop1.739 kr1.739 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.331,67 kr2.331,67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.240 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 2.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.482 kr.

Den nuværende pris på 1.419 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Bosch Professional GST 18V-125 S 18V Stiksav Intet batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.419 kr19 kr (1%)
30. maj 20261.400 kr19 kr (1%)
25. maj 20261.419 kr56 kr (4%)
24. maj 20261.363 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.355 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.363 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.355 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.364 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.375 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.384 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret