Gå til hovedindhold

Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO)

Bosch ProfessionalRedskaberEAN: 3165140998123
Pris fra 1.737 krtil 2.385,6 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 648,6 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.509 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1737 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBÅNDSAV GCB 18V-63 SOLO
1.737 kr
Til butik
Bosch AKKUBÅNDSAV GCB 18V-63 SOLO billede

Produktspecifikationer

Kategori: Båndsave
Farve: 5
Artikel nr.: 06012A0400
EAN: 3165140998123
Varenr.: 6125035
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo - 06012A0400
1.750 kr
Til butik
Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo - 06012A0400 billede

Produktinformation

Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo - 06012A0400 Boschs mest ergonomiske og kompakte batteridrevne båndsav – arbejdet udføres med høj komfort, også på steder med begrænset plads, med GCB 18V-63 på 18 V med lav vægt. Klingerne kan skiftes uden brug af værktøj ved hjælp af en løsneanordning og beskyttelsesskærmen med metalklemmer. Denne båndsav gør savning praktisk og komfortabel ved hjælp af bl.a. vibrationsfri klingebevægelse, som sikrer komfortabel håndtering og LED-lys, der oplyser arbejdsste...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06012A0400
EAN: 3165140998123
Varenr.: 7440561
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GCB 18V-63 båndsav 18V u. batteri
1.750 kr
Til butik
Bosch GCB 18V-63 båndsav 18V u. batteri billede

Produktinformation

Kompakt båndsav fra Bosch Føl dig som en professionel med Boschs mest ergonomiske og kompakte batteridrevne båndsav! Det er let at håndtere med den korte værktøjslængde på kun 355mm, og vibrationsfrie klingebevægelser sikrer et behageligt arbejde. Det int...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Save
Størrelse: 355mm
EAN: 3165140998123
Varenr.: 881400193
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO)
2.091 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AKKU BÅNDSAV GCB 18V-63 SOLO
2.385,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.737 kr1.737 krKøb
2Homeshop DK1.750 kr1.750 krKøb
3LavprisVærktøj1.750 kr1.750 krKøb
4Proshop DK2.091 kr2.091 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.385,6 kr2.385,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO)

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO) i 113 dage. Laveste pris i perioden er 1.509 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 1.750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.689 kr.

Den nuværende pris på 1.737 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.737 kr56 kr (3%)
31. maj 20261.681 kr56 kr (3%)
30. maj 20261.737 kr13 kr (1%)
8. apr. 20261.750 kr7 kr (0%)
6. apr. 20261.743 kr7 kr (0%)
29. mar. 20261.750 kr60 kr (4%)
21. mar. 20261.690 kr60 kr (3%)
20. mar. 20261.750 kr60 kr (4%)
16. mar. 20261.690 kr181 kr (12%)
13. mar. 20261.509 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret