Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah

Pris fra 3.591 krtil 4.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 658 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.949 kr 12. maj

Sammenlign priser på Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3591 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUSÆT 18V GSR/GBH 2X4AH GAL TASKE
3.591 kr
Til butik
Bosch AKKUSÆT 18V GSR/GBH 2X4AH GAL TASKE billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bore/Skruemaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: 0615A50038
EAN: 4053423251050
Varenr.: 10919217
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Professional Combo-kit Værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 2x4Ah
3.592 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah
3.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah
3.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Professional Combo-kit Værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 2x4Ah
4.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.591 kr3.591 krKøb
2CompuMail DK3.592 kr3.592 krKøb
3Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
4Vivas DK3.919 kr3.988 krKøb
5Ultrashop4.249 kr4.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.949 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 4.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.990 kr.

Den nuværende pris på 3.591 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Bosch Professional combo-kit værktøjssæt GSR 18V-45 + GBH 18V-22 - 2x 4,0 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.591 kr13 kr (0%)
29. maj 20263.604 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.615 kr13 kr (0%)
27. maj 20263.628 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.640 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.652 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.664 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.675 kr1 kr (0%)
22. maj 20263.676 kr12 kr (0%)
21. maj 20263.688 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret