Gå til hovedindhold

Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line)

BoschRedskaberEAN: 4053423342406
Pris fra 618 krtil 894 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 618 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Laser-Entfernungsmesser GLM 40-31
618 kr
Til butik
Bosch Laser-Entfernungsmesser GLM 40-31 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601075000
EAN: 4053423342406
Varenr.: 1003550587
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Afstandsmåler Glm 40-31-7444610 - 0601075000
650 kr
Til butik
Bosch Afstandsmåler Glm 40-31-7444610 - 0601075000 billede

Produktinformation

Bosch afstandsmåler GLM 40-31 Digital afstandsmåler til hurtige og præcise målinger af afstand, areal og volumen – let at betjene for både private og professionelle. Nøglefunktioner Måleområde: op til 40 m for hurtige opmålinger på byggepladsen eller hjemme Enkel betjening med intuitiv tastaturstyring for hurtige resultater Funktioner til afstand, areal og volumen samt addition/subtraktion Kontinuerlig måling for hurtig afstandsbestemmelse og min/max-målinger Læsbart display med baggrundsbel...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 0.38g
Artikel nr.: 0601075000
EAN: 4053423342406
Varenr.: 7444610
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line)
716 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afstandsmler GLM 40-31 - Bosch
894 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK618 kr618 krKøb
2Homeshop DK650 kr650 krKøb
3CS MEGASTORE DK716 kr755 krKøb
4WATTOO.DK894 kr894 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line)

PriceData har fulgt prisen på Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 618 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 930 kr.

Den nuværende pris på 618 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch Powertools laser rangefinder GLM 40-31 Professional (blue/black, range 50m, red laser line) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026618 kr32 kr (5%)
28. feb. 2026650 kr537 kr (45%)
26. feb. 20261.187 kr39 kr (3%)
24. feb. 20261.148 kr280 kr (32%)
22. feb. 2026868 kr319 kr (27%)
10. feb. 20261.187 kr39 kr (3%)
9. feb. 20261.148 kr39 kr (3%)
8. feb. 20261.187 kr363 kr (44%)
7. feb. 2026824 kr232 kr (22%)
30. jan. 20261.056 kr131 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret