Gå til hovedindhold

Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86

BoschRedskaberEAN: 3165140882156
Pris fra 170 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 16. maj

Sammenlign priser på Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch nano Blade Wood Speed Kædesavsguidebarre
170 kr
Til butik
Bosch nano Blade Wood Speed Kædesavsguidebarre billede

Produktinformation

Bosch nano Blade Wood Speed - Kædesavsguidebarre - for træ, blødtræ, hardwood

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 2609256D86
EAN: 3165140882156
Varenr.: 998042414
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch nanoBLADE Wood Speed 65
174 kr
Til butik
Bosch nanoBLADE Wood Speed 65 billede

Produktinformation

nanoBLADE Wood Speed 65 nanoBLADE Wood Speed 65 er velegnet til hurtig savning i træ med en skæredybde på op til 65 mm. En roterende skærestreng letter skæreprocessen ved at minimere vibration. Den stabile styreanordning sikrer præcise skærevinkler og gør det nemt at følge på forhånd definerede lige linjer. Spidsen skærer aktivt og er derfor velegnet til dyksnit. Denne NanoBlade er velegnet til grov savning ved udførelse af en lang række gør det selv-opgaver, f.eks. savning i trægrene eller loftslægter eller afkortning af emner. Den kan bruges i træ, laminat og desuden forskellige plastmaterialer, f.eks. PC, PVC, PMMA og WPC. Denne NanoBlade passer til alle håndholdte NanoBlade-save, herunder EasyCut 12, EasyCut 50, AdvancedCut 18 og AdvancedCut 50. Desuden muliggør et praktisk SDS-monteringssystem hurtigt og nemt skift af savklinger.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 2609256D86
EAN: 3165140882156
Varenr.: 2615549
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SAVKLINGE NANO WOOD SPEED 65MM
177 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86
199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch nano Blade Wood Speed Kædesavsguidebarre
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK170 kr170 krKøb
2Proshop DK174 kr213 krKøb
3CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
4Homeshop DK199 kr199 krKøb
5Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86

PriceData har fulgt prisen på Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bosch Savklinge Nano Wood Speed 65 - 2609256D86 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026170 kr1 kr (1%)
16. maj 2026169 kr5 kr (3%)
2. maj 2026174 kr5 kr (3%)
15. apr. 2026169 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026171 kr14 kr (8%)
10. apr. 2026185 kr5 kr (3%)
28. mar. 2026180 kr5 kr (3%)
14. mar. 2026185 kr5 kr (3%)
12. mar. 2026180 kr11 kr (7%)
9. mar. 2026169 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret