Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid

Pris fra 1.556 krtil 2.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 513 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.353 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1556 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid
1.556 kr
Til butik
Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid billede

Produktinformation

Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 - Køkkenmaskine - 700 W - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MUMS2EW40
EAN: 4242005252343
Varenr.: 998648771
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 - Køkkenmaskine - 700 W - hvid
1.564 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Køkkenmaskine MUMS2EW40 - White
1.564 kr
Til butik
Bosch Køkkenmaskine MUMS2EW40 - White billede

Produktinformation

Køkkenmaskine, 700 W, 3,8 l skål, kapacitet: op til 2,4 kg kageblanding og 1,7 kg gærdej, 3D planetarisk rotation, 4 hastigheder, pulse funktion, easy storage, skridsikre gummifødder, inkl. piskeris, røreris og æltekrog, Hurtigsnitter incl. 3 skiver, vendbar snitteskive, vendbar riveskive og en medium fin hulskive, Mikserkande 1,25 l, Kødhakker, Citruspresser, beskyttelseslåg med påfyldningsåbning, hvid Få perfekt bageresultat lige fra starten af. For perfekt resultat, skal ingredienserne bearbejdes konstant. 3D planetarisk piskning betyder at tilbehøret bevæger sig i tre retninger mens skålen bevæger sig i modsat retning. Dette sikrer alt bliver bearbejdet - også på siderne og i bunden af skålen, hvilket gør dejen let og luftig.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Koekkenmaskiner Foodprocessor
Artikel nr.: MUMS2EW40
EAN: 4242005252343
Varenr.: 2978469
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenmaskine Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 3,8 l - hvid
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenmaskine Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 3,8 l - hvid
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid
2.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.556 kr1.556 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.564 kr1.564 krKøb
3Proshop DK1.564 kr1.564 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
6Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.353 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.564 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.486 kr.

Den nuværende pris på 1.556 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch MUM Serie 2 MUMS2EW40 Køkkenmaskine 3.8liter 700W Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.556 kr6 kr (0%)
2. jun. 20261.550 kr197 kr (15%)
1. jun. 20261.353 kr158 kr (10%)
31. maj 20261.511 kr158 kr (12%)
30. maj 20261.353 kr158 kr (10%)
29. maj 20261.511 kr140 kr (10%)
27. maj 20261.371 kr140 kr (9%)
25. maj 20261.511 kr122 kr (9%)
24. maj 20261.389 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.398 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret