Gå til hovedindhold

Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242002742816
Pris fra 230 krtil 329 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Hakkemaskine 800ml 400W Hvid/anthracit
230 kr
Til butik
Bosch Hakkemaskine 800ml 400W Hvid/anthracit billede

Produktinformation

Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MMR08A1
EAN: 4242002742816
Varenr.: 988912408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit
230 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Blender MMR08A1 - 400 W
230 kr
Til butik
Bosch Blender MMR08A1 - 400 W billede

Produktinformation

Minihakker, 400 watt, 800 ml, Inklusiv piskeskive: Special skive til hurtigt at piske flødeskum, æggehvider, lave desserter mm., Knive i rustfrit stål, tilbehør tåler opvaskemaskine, kompakt design, hvid/anthracit Tidsbesparende, kompakt universalmikser til hurtig blanding og skæring. Brug kun én hånd: Hak ingredienserne blot ved at trykke ned på låget.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Blender
Artikel nr.: MMR08A1
EAN: 4242002742816
Varenr.: 2515046
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hakkemaskine Bosch 800 ml - hvid/anthracit, 400 W
289 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Hakkemaskine 800ml Hvid/anthracit
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hakkemaskine Bosch 800 ml - hvid/anthracit, 400 W
309 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch MMR08A1 mini foodprocessor 400W Hvid
-42%325 kr
Før 564 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Hakkemaskine 800ml 400W Hvid/anthracit
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK230 kr230 krKøb
2CS MEGASTORE DK230 kr269 krKøb
3Proshop DK230 kr269 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Teknikproffset DK289 kr348 krKøb
6Vivas DK309 kr378 krKøb
7KitchenTime DK325 kr374 krKøb
8Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit

PriceData har fulgt prisen på Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit i 183 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 230 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bosch MMR08A1 - Hakkemaskine - 800 ml - 400 W - hvid/anthracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026230 kr1 kr (0%)
13. maj 2026231 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026234 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026237 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026234 kr3 kr (1%)
11. mar. 2026237 kr2 kr (1%)
10. mar. 2026239 kr14 kr (6%)
9. mar. 2026253 kr12 kr (5%)
8. mar. 2026265 kr23 kr (10%)
7. mar. 2026242 kr44 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret