Gå til hovedindhold

Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U

Bosch IndlægRedskaberEAN: 3165140828901
Pris fra 72 krtil 106 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Wklad L-Boxx Indlæg GMF/GOF 1600 Ce Til Opbevaring
72 kr
Til butik
Bosch Wklad L-Boxx Indlæg GMF/GOF 1600 Ce Til Opbevaring billede

Produktinformation

Bosch - 1600A0089U - Wklad L-Boxx Indlæg - Til GMF/GOF 1600 Ce - Praktisk Opbevaring - Robust Design

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600A0089U
EAN: 3165140828901
Varenr.: 999485328
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch INDLÆG TIL GMF 1600 CE PROFESSIONAL
82 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional Indlæg GMF/GOF 1600 CE
82 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U
106 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK72 kr72 krKøb
2CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
3Proshop DK82 kr121 krKøb
4Homeshop DK106 kr106 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U

PriceData har fulgt prisen på Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U i 179 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Bosch Indlæg GMF/GOF 1600 CE - Indlæg til værktøjsopbevaring - 1600A0089U de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202672 kr5 kr (6%)
31. maj 202677 kr3 kr (4%)
29. maj 202680 kr2 kr (3%)
27. maj 202678 kr1 kr (1%)
20. maj 202677 kr10 kr (11%)
14. maj 202687 kr3 kr (3%)
8. maj 202690 kr2 kr (2%)
7. maj 202692 kr1 kr (1%)
6. maj 202693 kr1 kr (1%)
5. maj 202694 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret