Gå til hovedindhold

Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO

BoschRedskaberEAN: 4059952570167
Pris fra 375 krtil 623 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 248 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 375 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalVac 18 Støvsuger Håndmodel 0.5liter
375 kr
Til butik
Bosch UniversalVac 18 Støvsuger Håndmodel 0.5liter billede

Produktinformation

Bosch UniversalVac 18 - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - intet batteri, ingen oplader

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06033B9102
EAN: 4059952570167
Varenr.: 1000555404
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkustøvsuger Univ Vac 18V Solo - 06033B9102
480 kr
Til butik
Bosch Akkustøvsuger Univ Vac 18V Solo - 06033B9102 billede

Produktinformation

Bosch Akkustøvsuger Univ Vac 18V Solo - 06033B9102Den alsidige batteridrevet støvsuger med høj sugeeffektMobil og kraftfuld og fjerner også tungere materialePraktisk støvsugning af gulve med forlængerrør og gulvdyseSprækkemundstykket er velegnet til smalle områderMedleveret tilbehør:Børstedyse (1 619 PA9 896); Fugedyse (1 619 PA9 897); Gulvdyse (1 619 PA9 899); 2 forlængerrør (1 619 PA9 898); Filterenhed (2 607 432 046); Tilbehørsholder (1 619 PA9 901)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch Akku
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06033B9102
EAN: 4059952570167
Varenr.: 7440734
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO
528 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Håndstøvsuger UniversalVac 18 (SOLO)
542 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch UniversalVac 18V LI Solo støvsuger, uden batteri
623 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK375 kr375 krKøb
2Homeshop DK480 kr480 krKøb
3CS MEGASTORE DK528 kr567 krKøb
4Proshop DK542 kr581 krKøb
5Teknikproffset DK623 kr682 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO i 165 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 428 kr.

Den nuværende pris på 375 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Bosch Home and Garden UniversalVac 18 Håndstøvsuger Uden batteri - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026375 kr10 kr (3%)
30. maj 2026385 kr26 kr (6%)
29. maj 2026411 kr69 kr (14%)
28. maj 2026480 kr23 kr (5%)
20. maj 2026457 kr70 kr (18%)
12. maj 2026387 kr2 kr (1%)
6. maj 2026385 kr22 kr (5%)
2. maj 2026407 kr50 kr (11%)
9. apr. 2026457 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026456 kr49 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret