Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri

Pris fra 1.099 krtil 1.578 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 479 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 860 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri
1.099 kr
Til butik
Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri billede

Produktinformation

Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri Opdag den imponerende Bosch GWS 18V-7 Professional vinkelsliber, designet til både professionelle håndværkere og ambitiøse gør-det-selv entusiaster. Denne kraftfulde vinkelsliber leverer høj ydeevne m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 3165140978620
Varenr.: 60102
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch vinkelsliber GWS 18V-7 125, solo
1.530,16 kr
Til butik
Bosch vinkelsliber GWS 18V-7 125, solo billede

Produktinformation

Den batteridrevne vinkelsliber GWS 18V-7 Professional er Boschs handy løsning med en praktisk kombination af robust 18 V-skæreydelse og kompakt design. Takket være den kraftige kulfri motor, der har en effekt svarende til en ledningsdrevet 700 W-vinkelsli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 3165140978620
Varenr.: 15843449798991
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch VINKELSLIBER GWS 18V-7 125MM SOLO
1.578 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.530,16 kr1.530,16 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.578 kr1.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri i 181 dage. Laveste pris i perioden er 815 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 986 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Bosch GWS 18V-7 Professional Vinkelsliber Uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.099 kr239 kr (28%)
7. maj 2026860 kr2 kr (0%)
1. maj 2026862 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026863 kr3 kr (0%)
24. apr. 2026860 kr12 kr (1%)
19. apr. 2026872 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026873 kr246 kr (22%)
28. mar. 20261.119 kr30 kr (3%)
27. mar. 20261.089 kr20 kr (2%)
26. mar. 20261.109 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret